R3HAB na Sunrise Festival

Już 23 lipca w Kołobrzegu wystąpi holenderski DJ pochodzenia marokańskiego Fadil El Ghoul lepiej znany jako R3HAB.

Artysta rozpoczął swoja karierę pod koniec 2007 roku. Wraz z Hardwellem stworzył hit „MRKRSTFT”, który zyskał uznanie środowiska i publiczności. Współpraca z obecnie jednym z najlepszych DJ na świecie, sprawiła, że zaczął on otrzymywać zlecenia od największych gwiazd muzyki jak Rihanna, Lady Gaga, Madonna, LMFAO, Jennifer Lopez, Ciara, Calvin Harris, Kaskade, Far East Movement, Pitbull, David Guetta, Dada Life, Havana Brown i Katy Perry, tworząc remixy do ich największych hitów.
Według magazynu DJmag R3HAB notowany jest na 21 miejscu.
Jego single i remiksy obejrzano i odsłuchano ponad 200 000 000 razy na platformach YouTube i Spotify, a ubiegłoroczny hit „TIGER“ z dwójką polaków (Skytech i Fafaq) był jednym z najchętniej granych utworów w trakcie festiwalowego sezonu na świecie!
Artysta występuje w największych klubach świata m.in. w  USA , Hiszpanii , Belgii , Grecji , Szwajcarii , Niemczech , Indonezji , Francji , Australii czy Anglii. Fani muzyki elektronicznej z środkowej Europy będą mogli go usłyszeć już w lipcu na Sunrise Festival w Kołobrzegu!notorious

A photo posted by R3HAB (@r3hab) onDirector of our fantasy

A photo posted by R3HAB (@r3hab) onOceń ten artykuł 4 1

Ogólna ocena R3HAB na Sunrise Festival to: 80% / 100%, uzyskana z: 5 głosów.