Sunrise Festival 2019. Sprawdź atrakcje, line up, przydatne info

Sunrise Festival wraca do Kołobrzegu! Impreza w tym roku odbędzie się jednak w nowym miejscu i w nieco odmienionej wersji. Sprawdźcie koniecznie, jakie atrakcje przygotowali dla Was organizatorzy. Specjalnie dla Was zebraliśmy wszystkie przydatne informacje!

Kto, kiedy i gdzie? Sprawdź "rozkład jazdy" Sunrise Festival 2019!
Takiego rozmachu na Sunrise Festival nie było jeszcze nigdy! Na pięciu potężnych scenach w jeden weekend usłyszycie blisko 100 artystów z całego świata!...

Sunrise Festival powraca w całkiem nowej odsłonie

Na ten moment czekaliśmy przez ostatnie 12 miesięcy. 19 lipca w Kołobrzegu rozpoczyna się kolejna edycja Sunrise Festival. W tym roku na uczestników czeka kilka istotnych zmian. Po raz pierwszy od 16 lat impreza nie odbędzie się w kołobrzeskim amfiteatrze, a w Podczelu. Jak podkreślają organizatorzy, nowe miejsce oznacza zupełnie nowe możliwości. Teren ten jest bowiem dużo większy, dzięki czemu Sunrise Festival wreszcie ma szansę konkurować z takimi markami jak Tomorrowland! W RMF MAXXX będziemy Wam go transmitować na żywo! Czytaj więcej

Sunrise Festival 2019 – 5 scen i ponad 100 artystów

Na terenie byłego lotniska w Podczelu stanęło aż 5 ogromnych scen, na których zagra łącznie ponad 100 artystów zarówno z Polski jak i zagranicy. Uczestnicy imprezy usłyszą  niemal wszystkie gatunki muzyki elektronicznej: house, trance, techno, progressive, bass, future, hardstyle, czy electro. Na liście artystów znaleźli się m.in.  The Chainsmokers, Armin Van Buuren, Arojack, Timmy Trumpet, Joris Voorn, Tchami b2b Malaa, Fedde Le Grand, W&W, Headhunterz, Adam Beyer i wielu innych. Warto zaznaczyć, ze w tym roku pojawi się także sporo polskich artystów. Dokładny line up Sunrise Festival 2019 znajdziecie poniżej.

Sunrise Festival 2019: Line up, bilety, informacje - Imprezy i wydarzenia -
Sunrise Festival 2019 zbliża się wielkimi krokami! Już za kilka miesięcy kołobrzeskie Podczele stanie się polską stolicą muzyki klubowej. Line-up Sunrise Festival 2019 obfituje w naprawdę gorące nazwiska. Zobaczcie sami!

Sunrise Festival 2019 – miasteczko SunCity, noclegi

Na zmianie miejsca imprezy nowości wcale się nie kończą. Kolejną z nich jest miasteczko SunCity! Noclegi podzielono w nim na 4 kategorie: Basic, Standard, premium oraz VIP. W ramach tych dwóch ostatnich do dyspozycji klubowiczów udostępnione zostały specjalne domki. Dla zmotoryzowanych przygotowano parkingi. Miasteczko i pole namiotowe dzieli od plaży  zaledwie 50 metrów!

Sunrise Festival 2019 – miasteczko SunCity, atrakcje

Ponadto w SunCity na uczestników festiwalu czekają: bogate strefy gastronomiczne, sanitarne i chill out'owe oraz cała masa atrakcji. To m.in. tor 30mx4m do ślizgania się na deskach skimboardowych. Warto tu zaznaczyć, że każdy taki przejazd na torze będzie uwieczniony zdjęciem. Dla tych, którzy chca chwilę odpocząć przewidziano w strefach chill-outu hamaki oraz leżaki. Jedną z większych atrakcji  jest również oficjalny Before Sunrise, który startuje już w czwartek 18 lipca!

Sunrise Festival 2019 – opaski zamiast gotówki

Zmiany obejmują także sposób płatności podczas imprezy. W tym roku za napoje czy jedzenie nie zapłacimy już gotówką. Każdy uczestnik otrzymuje zegarek-bransoletkę z chipem RFID, który będzie pełnił też rolę biletu. Dzięki temu możecie nie tylko szybko i bezpiecznie przejść przez bramy festiwalu, ale także kupicie potrzebne produkty, bez konieczności posiadania przy sobie gotówki. Konto będziecie mogli doładować w specjalnych kantorach na terenie imprezy.

Sunrise Festiwal 2019 – przydatne info

Jeśli dotychczas nie zdecydowaliście się kupić biletów, to przypominamy, że przez internet będzie to możliwe tylko do wtorku 16 lipca. Później wejściówki będą do nabycia wyłącznie w kasach w Podczelu. Jeżeli jeszcze nie odpowiedzieliśmy Wam na jakieś pytania, to kilkajcie TUTAJ . Do zobaczenia 18 lipca w Podczelu! 

Oceń ten artykuł 0 0