Radosna nowina w Ekipie Friza! Nowciax zostanie ojcem. Sypią się gratulacje [FOTO]

Nowciax z Ekipy Friza zostanie ojcem! Jego partnerka, Kasia Mikołowicz, jest w ciąży. Youtuber ogłosił radosną nowinę na Instagramie. Posypały się gratulacje!

Nowciax z Ekipy Friza zostanie ojcem

Piotr Nowak, znany jako Nowciax, przekazał na Instagramie radosną nowinę. Youtuber znany z Ekipy Friza zostanie ojcem! Jego partnerka, Kasia Mikołowicz, jest w ciąży. Para podzieliła się wspólną fotografią z sesji zdjęciowej, na której influencer trzyma widoczne już ciążowe krągłości przyszłej mamy. Na drugim z załączonych kadrów można też zobaczyć zdjęcie USG!

Projekt, nad którym pracujemy od kilku miesięcy

– napisał Nowak w mediach społecznościowych.

Przesuń w prawo.

Pod wpisem Piotra natychmiast pojawiło się mnóstwo gratulacji od zachwyconych fanów Ekipy. My także się do nich przyłączamy i życzymy dużo szczęścia!

Nowciax w Ekipie Friza

Nowciax jest związany z Ekipą Friza od 2018 roku. Na początku pracował dla grupy youtuberów jako fotograf. Dwa lata później został członkiem Ekipy i od tego czasu prężnie rozwija karierę w mediach społecznościowych. Jego kanał w serwisie YouTube zasubskrybowało już 478 tys. internautów, a instagramowe konto influencera przyciągnęło uwagę prawie 840 tys. użytkowników sieci. Piotr Nowak prywatnie spotyka się z fotografką, Kasią Mikołowicz. Za kilka miesięcy para powita na świecie swoje pierwsze dziecko.

Ekipa Friza dobiegła końca

W ostatnich tygodniach pojawiły się medialne plotki, jakoby Ekipa Friza się rozpadła. Wszystko dlatego, że youtuberzy przestali mieszkać pod jednym dachem. Internauci zaczęli spekulować, że przyczyną rozpadu grupy mogły być wewnętrzne konflikty. Karol "Friz" Wiśniewski, który stworzył ten projekt, w końcu uciął spekulacje. Influencer stwierdził, że część twórców zdecydowała się na samodzielne prowadzenie swoich karier.

Wszędzie to mówię i podkreślę jeszcze raz, to zupełnie normalnie i nie ma w tym nic dziwnego, że masz z kimś mniejszy vibe. Wspólny projekt się kończy i każdy samodzielnie wybiera swoją następną drogę. Niektórych droga pokrywa się z moją, wtedy naturalnie mocno działamy, niektórzy obierają swoją, nową drogę, niezależną z kolejnymi celami Ekipy

– napisał na Twitterze.

Dominika Gwit w ciąży ostro trenuje na siłowni. Zaprezentowała sylwetkę w obcisłym stroju [FOTO]
Dominika Gwit-Dunaszewska jest w ciąży. Niedługo po ogłoszeniu radosnej nowiny ciężarna gwiazda wybrała się na siłownię i zaprezentowała fanom, jak wylewa siódme poty na urządzeniach...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze