Rafał Mroczek niczym "Słoneczny patrol". Nagranie z akcji ratunkowej trafiło do sieci [WIDEO]

Rafał Mroczek od wielu lat wciela się w postać Pawła Zduńskiego. Aktor na Instagramie uchylił rąbka tajemnicy na temat tego, co wydarzy się w "M jak miłość". Pokazał kulisy sceny, która wygląda jak wyjęta ze "Słonecznego patrolu"!

Rafał Mroczek w „M jak miłość”

„M jak miłość” od ponad 20 lat gości na antenie TVP2. W tym czasie obsada bardzo się zmieniła, jednak są też aktorzy, którzy w serialu pojawili się na samym początku i do tej pory możemy śledzić ich losy. Wśród nich znajdują się bracia: Piotr i Paweł Zduńscy. Pierwszy z nich szybko założył rodzinę i wiedzie spokojne życie. Drugi natomiast ma za sobą burzliwe związki i nie może narzekać na brak zwrotów akcji. 

Rafał Mroczek na dramatycznym nagraniu. Co wydarzy się w „M jak miłość”?

Scenarzyści dbają o to, aby w serialu coś się działo. Sympatycy produkcji rzeczywiście nie mogą narzekać na brak wrażeń. Wygląda na to, że znowu nie zabraknie im emocji! Rafał Mroczek zdradził co nieco na swoim Instagramie, publikując nagranie zza kulis.

Aktor pokazał na nim dramatyczną scenę, jaka rozegra się w „M jak miłość”. Na materiale wideo widzimy, jak serialowy Paweł Zduński upuszcza wiklinowy koszyk, który trzyma w ręce i spanikowany pędzi się w kierunku wody. Szybko zdejmuje buty i w ubraniu rzuca się komuś na ratunek. Na innym ujęciu widać, jak kompletnie przemoczony aktor wychodzi z namiotu. Rafał Mroczek pokusił się też o humorystyczny opis.

Słoneczny Patrol…. 2 duble i do domu – napisał.

Internautom opublikowane nagranie bardzo przypadło do gustu. W komentarzach przyznali, że im także przypomniał się kultowy „Słoneczny patrol”.

Mistrzu Mroczek było super
#pamelaanderson
Wczoraj super pogoda ale dziś by nie wskoczył
Hahaha fajny opis – czytamy.

Co konkretnie wydarzy się w „M jak miłość”? Komu Paweł rzucił się na ratunek? Odpowiedź na to pytanie na razie znają tylko scenarzyści i aktorzy. Widzowie muszą zatem uzbroić się w cierpliwość

 

Oceń ten artykuł 0 1