Rebel Wilson mocno schudła. Aktorka eksponuje ciało w stroju, który sporo odsłania! [ZDJĘCIA]

Rebel Wilson ma za sobą nie lada metamorfozę; w ostatnim czasie znana aktorka zrzuciła bowiem kilkadziesiąt kilogramów! Kilka dni temu gwiazda postanowiła opublikować najnowsze zdjęcia, a internauci wprost zasypali ją komplementami. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Rebel Wilson na Instagramie

Rebel Wilson wie, jak jednym ruchem zwrócić na siebie uwagę internautów! Aktorka doskonale znana z takich tytułów, jak m.in.: „Pitch Perfect” i „Jojo Rabbit” niedawno podzieliła się na swoim Instagramie iście wakacyjnym kadrem, na którym pozdrawia fanów prosto z plaży! Uwagę zwraca zarówno czarny strój podkreślający atuty Wilson, jak i  sama jej sylwetka. W ostatnim czasie Rebel postawiła bowiem na zmianę wizerunku, postanawiając zgubić nieco kilogramów.

„Jesteś inspiracją”

Jak podają kolorowe media, Rebel Wilson w przeciągu kilkunastu miesięcy zrzuciła 30 kilogramów, a pomogły jej w tym m.in. ćwiczenia oraz dieta, której przestrzega. Najnowsze zdjęcia aktorki wskazują na to, że gwiazda w „nowej” wersji siebie czuje się fantastycznie! Podobnie jak pod każdą fotografią Wilson, tak i teraz w komentarzach pojawiło się mnóstwo komplementów, a internauci nie kryli, że są pod ogromnym wrażeniem metamorfozy ich idolki:

Jesteś inspiracją,

Wyglądasz wspaniale,

Niesamowicie. Zasługujesz na to, by być bardzo dumną ze swojego poświęcenia,

Odsuńcie Pamelę Anderson, mamy nową dziewczynę ze Słonecznego Patrolu!

Nieprawdopodobnie!

A Wam, jak podobają się najnowsze zdjęcia Rebel Wilson?

Adele dzięki niej schudła ponad 45 kilogramów! Poznajcie sekrety diety wokalistki
Adele jest autorką jednej z największych metamorfoz w światowym show-biznesie. Rok temu piosenkarka zaprezentowała zdjęcia, które zaszokowały jej fanów, wokalistka zrzuciła ponad 45 kilogramów....

Oceń ten artykuł 10 3

Ogólna ocena Rebel Wilson mocno schudła. Aktorka eksponuje ciało w stroju, który sporo odsłania! [ZDJĘCIA] to: 76% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.
Komentarze