Rihanna pojechała hejterom, którzy śmiali się z niej, że jest gruba!

Rihanna już jakiś czas temu znacznie przybrała na wadze. Tym wpisem nareszcie przerwała milczenie w tej sprawie, pokazała że ma do siebie dystans i odgryzła się wszystkim, którzy do tej pory urządzali sobie z niej bekę...

Rihanna delikatnie zmieniła się  i wygląda odrobinę inaczej niż do tego przywykliśmy. Choć od zawsze zachwycała krągłościami, i pięknymi kobiecymi kształtami, co z resztą świetnie wykoszystywała na scenie, zwłaszcza przy twerku. Piosenkarka jednak nieco przytyła i zmiana ta widoczna jest przede wszystkim na, obecnie, obfitych udach. Rihanna doczekała się nawet nowego przezwiska: Thickanna. Są to oczywiście komentarze hejterów i wypowiedzi, na których nie ma dobrego sposobu w Internecie, poza tym żeby ich nie podsycać. Rihanna przez długi czas nic nie robiła sobie z takich docinek, ale w końcu postanowiła zabrać głos. Tym wpisem wygrała Internet. Pokazała, że ma do siebie dystans i ostro oraz z klasą odcięła się hejterom.

 Tak obecnie wygląda Riri:

Omg #Thickanna ( Robyn in Mexico )

A post shared by RiRi (@ririlegend) on

Them thighs Rih @badgalriri #Rihanna #RihannaNavy #Thickanna

A post shared by Lovingbeautifulbaes (@loving.beautifulbaes) on

Damn #thickanna @badgalriri

A post shared by Honey Bee (@everyonesass) on

Body goals @badgalriri #Thickanna

A post shared by Rihanna Navy (@robyn_riri_fenty1) on

 A tutaj jej wpis z Instagrama: 

 

😢

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Hasło na memie to: "Jeżeli nie pasuje ci Gucci Mane z 2007, nie zasługujesz na Gucci Mane'a z 2017" . Gucci Mane, to popularny amerykański raper. 
U niego sytuacja z sylwetką wyglądała nieco odwrotnie. W tym żartobliwym tonie Riri mówi, że wiele rzeczy może się zmienić, ale prawdziwi fani zostają! I zasługują na nią tylko Ci, którzy nie czepiają się takich szczegółów. 

 

A post shared by badgalriri (@badgalriri) on

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze