Rita Ora rozgrzewa sieć. Gwiazda zapozowała w skąpym bikini. "Myślałem, że to Jennifer Lopez"

Rita Ora pochwaliła się w sieci gorącymi kadrami, na których zapozowała w odważnym bikini. Internauci są wprost zachwyceni figurą wokalistki i obsypali ją komplementami. Niektórzy z nich twierdzą, że gwiazda na najnowszych zdjęciach przypomina samą Jennifer Lopez!

Rita Ora odsłoniła ciało

Rita Ora to wokalistka, która zasłynęła dzięki takim przebojom, jak "Let You Love Me", "Anywhere", "Your Song", czy "I Will Never Let You Down". Piosenkarka zachwyca fanów nie tylko swoim pięknym głosem, ale także urodą. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, a jej instagramowy profil jest obserwowany przez ponad 16 milionów osób. 

Oprócz zdjęć związanych z jej trasami koncertowymi i nowymi projektami, w jej wirtualnej galerii możemy zobaczyć także wiele kadrów z życia prywatnego. W jednym ze swoich najnowszych postów Rita Ora opublikowała serię gorących fotografii, na których pochwaliła się swoją rewelacyjną sylwetką. Na zdjęciach zobaczyliśmy gwiazdę pozującą w czarnym skąpym bikini.

Szczęśliwego weekendu. Będę nad morzem 

- podpisała fotografię

Reakcja fanów

Wakacyjne kadry wokalistki wzbudziły ogromne zainteresowanie internautów. Oprócz setek tysięcy polubień fani zostawili pod nimi także całą masę komentarzy. W nich możemy przeczytać mnóstwo komplementów dotyczących urody i smukłej figury 30-latki. Niektórzy twierdzą, że na tych zdjęciach Rita Ora jest łudząco podobna do Jennifer Lopez. 

Bosko

Myślałem, że to Jennifer Lopez

Gorąco!

Piękna i seksowna kobieta

Oszałamiająco

Wyglądasz jak Jennifer Lopez! 

- czytamy w komentarzach

Rita Ora w bikini i bez makijażu. Gwiazda pokazała odważne kadry z plaży. "Przepiękna!"
Ostatnie dni Rita Ora spędziła na jednej z największych plaż w Sydney, czym pochwaliła się na Instagramie. Piosenkarka opublikowała gorące kadry w bikini i bez makijażu. Fani są zachwyceni naturalnością i świetną figurą gwiazdy.

Oceń ten artykuł 4 0

Ogólna ocena Rita Ora rozgrzewa sieć. Gwiazda zapozowała w skąpym bikini. "Myślałem, że to Jennifer Lopez" to: 100% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.