Rita Ora zajada się chipsami. Robi to bez założonego stanika

Gwiazdy i celebryci nie lubią, jak się o nich zapomina. Gdy zainteresowanie ich osobą spada, wówczas stają się bardzo kreatywni i robią coś nietypowego lub zaczynają się rozbierać. Tak też się stało w przypadku Rity Ory. Artystka wymyśliła bowiem, by na Instagramie opublikować zdjęcia, na których zajada się popularnymi chrupkami kukurydzianymi, nie mając na sobie stanika. Seksownie?

You a snack. My after party consists of Cheetos

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Rita Ora już nieraz pokazała, że nie ma problemu z odsłanianiem swojego ciała. Na jej profilu na Instagramie były już zdjęcia topless. Jednak chyba tak dziwnego połączenia jeszcze nigdzie nie widzieliśmy. Brytyjska wokalistka podzieliła się bowiem zdjęciami, na których zajada się Cheetosami. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że robi to w samych legginsach.

Przekąska półnago

Wokalistka ostatnio nie skupia na sobie uwagi. Nie wypuściła żadnego singla, nie zaliczyła żadnej wpadki, nie wywołała skandalu. Za to koncertuje po Europie. Podczas pobytu w Porto w Portugalii, Rita postanowiła przerwać rutynę i podzielić się nietypowymi zdjęciami. Gwiazda zajada się chrupkami kukurydzianymi na hotelowym łóżku. Robi to jednak w samych legginsach. Swoje nagie piersi zasłania paczką Cheetosów. "Moje after party składa się z Cheetosów" – napisała przy zdjęciach.

Going to Vegas for 24 hours. And straight back to Manchester for the weekend

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Oceń ten artykuł 0 3
Komentarze