Rodzina Steczkowskich pogrążona w żałobie. Magda Steczkowska opublikowała w sieci poruszający wpis. "Do zobaczenia, Mamusiu"

Nie żyje Danuta Steczkowska. O jej śmierci poinformowała w sieci jedna z córek kobiety - Magda Steczkowska. Pogrążona w żałobie wokalistka opublikowała na Instagramie poruszający wpis.

Nie żyje Danuta Steczkowska

Nie żyje Danuta Steczkowska, matka dziewięciorga dzieci, w tym Magdy i Justyny Steczkowskich. Kobieta przegrała walkę z chorobą. O jej śmierci poinformowała jedna z jej córek. Na Instagramie Magdy pojawił się wpis, w którym ta w poruszających słowach pożegnała swoją mamę.

Do zobaczenia, Mamusiu
Wiem, że już jesteś w tym lepszym świecie...bez bólu...z Tatą u boku...
Dziękuję Ci za wszystko, Mamuś

Mama Jutyny i Magdy Steczkowskich przegrała walkę z chorobą

Pod koniec ubiegłego roku, Justyna Steczkowska udzieliła wywiadu dla programu Uwaga, w którym opowiedziała o chorobie swojej mamy. Jak zdradziła wokalistka, Danuta Steczkowska miała wylew, na skutek którego nie mówiła i musiała poruszać się na wózku. Słynna gwiazda polskiej sceny muzycznej zdecydowała wówczas, że zamieszka z mamą, by mogła się nią opiekować. Niestety, jak poinformowała we wtorek w sieci młodsza siostra piosenkarki, Danuta Steczkowska zmarła. Kobieta miała 78 lat. 

Nie żyje aktor "Barw szczęścia" i innych lubianych seriali. "Serce nie wytrzymało"
Zmarł polski aktor znany z desek teatru oraz wielu lubianych seriali. Grał w "Barwach szczęścia", "Ojcu Mateuszu" czy "Na Wspólnej". Janusz Leśniewski odszedł tuż przed swoimi 69. urodzinami.

Oceń ten artykuł 0 0