Roksana Węgiel już tak nie wygląda. 17-latka zaskakuje dojrzałym wizerunkiem. To naprawdę ona? [FOTO]

Roksana Węgiel zaskakuje odmienionym wizerunkiem. 17-latka pokazała się w sieci w odważnej stylizacji, mocnym makijażu i nowej fryzurze. W takim wydaniu fani jeszcze jej nie widzieli.

Roxie Węgiel – od „The Voice Kids” do Eurowizji Junior

O Roksanie Węgiel zrobiło się głośno w 2018 roku, kiedy wystąpiła w pierwszej polskiej edycji „The Voice Kids”. Nastolatka wygrała program, co okazało się dla niej przepustką do wielkiej kariery. W tym samym roku została wybrana reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji Junior. Z utworem „Anyone I Want to Be” wywalczyła nam pierwsze, historyczne zwycięstwo w międzynarodowej imprezie. Rok później jej eurowizyjny sukces powtórzyła Wiktoria Gabor, która także zaczynała w „The Voice Kids”.

Po wygraniu Eurowizji Junior popularność Roksany Węgiel zaczęła rosnąć w oszałamiającym tempie. Nastoletnia wokalistka zaczęła być zapraszana do kolejnych programów telewizyjnych – uczestniczyła w „Dance Dance Dance”, została też prowadzącą „You Can Dance – Nowa generacja”. Fanów przybywa jej z dnia na dzień.

Roksana Węgiel – profil na Instagramie

Choć Roksana Węgiel ma zaledwie 17 lat, rozgłosu pozazdrościć mogłaby jej niejedna starsza gwiazda. Na Instagramie, gdzie regularnie publikuje nowe zdjęcia i wpisy, zgromadziła dotąd imponujące 1,3 mln obserwujących. Dla wielu z nich widok odmienionej Roxie na najnowszej fotografii był nie lada zaskoczeniem.

Odważna metamorfoza Roksany Węgiel

Roxie, gdy pojawiła się w „The Voice Kids”, miała zaledwie 12 lat. Od czasu nagrań minęło już niemal pięć lat, a ona nie przypomina już tamtej małej dziewczynki z talent show. W przyszłym roku skończy 18 lat i wkroczy w dorosłość. Nie dziwi więc, że autorka eurowizyjnego hitu „Anyone I Want to Be” coraz chętniej eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Ostatnio zaprezentowała się fanom w odważnej, rockowej stylizacji. Uwagę przykuwa mocny makijaż i zaskakująca fryzura, w jakiej jeszcze jej nie widzieliśmy. Być może ta metamorfoza ma związek z nowym muzycznym wcieleniem 17-latki?

fot. Instagram/@roxie_wegiel

Oceń ten artykuł 0 4
Komentarze