"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz jest w ciąży. W długim oświadczeniu zwróciła się do internautów: "Nie piszcie gratulacji, bo na to przyjdzie jeszcze czas"

Joanna Wielgosz z programu: "Rolnik szuka żony" poinformowała o tym, że jest w ciąży. Na Instagramie opublikowała długie oświadczenie, w którym zwróciła się do internautów. Jak narzeczona Kamila odniosła się do życiowych zmian?

„Rolnik szuka żony”. Joanna i Kamil zostaną rodzicami

Joanna Wielgosz i Kamil Osypowicz to para doskonale znana widzom programu: „Rolnik szuka żony”. Uczestnicy wzięli udział w 8. odsłonie show, a widzowie byli świadkami rodzącego się między nimi uczucia. Kamil zaprosił do swojego gospodarstwa trzy panie, ale to właśnie Joasia znalazła klucz do serca mężczyzny. Kamery zarejestrowały ich romantyczne spotkania, rozmowy i… zaręczyny! W finale sezonu Kamil – w obecności ekipy „Rolnika…” i prowadzącej – Marty Manowskiej – poprosił ukochaną o rękę. Wzruszona Joanna przyjęła oświadczyny Kamila, a para rozpoczęła przygotowania do wesela.

Teraz do mediów społecznościowych trafiła informacja o tym, że rodzina Joanna i Kamil zostaną rodzicami! Wiadomością podzielili się sami narzeczeni, publikując na Instagramie specjalne oświadczenie. Przy okazji wyjawili, jakie okoliczności wpłynęły na podjęcie decyzji o ujawnieniu wieści z ich prywatnego życia.

Doszły nas słuchy, że pewna osoba, dla swoich korzyści finansowych, postanowiła sprzedać informacje na temat tego, co aktualnie się u nas dzieje… Przykro nam, że ktoś potrafi dla pieniędzy naruszyć naszą prywatność i spokój, w momencie kiedy najbardziej nam tego potrzeba… Chcemy tej osobie bardzo podziękować za czekający nas stres…

– wspomniała na Instagramie Wielgosz.

Joanna z „Rolnik szuka żony 8” o ciąży

Joanna z programu: „Rolnik szuka żony” opublikowała na InstaStory długi wpis, w którym otwarcie wspomniała o powiększeniu rodziny:

Unikając zbędnych plotek związanych z artykułami, które w najbliższym czasie mogą się pojawić, chcemy Was poinformować, że jestem w ciąży.

W swoich dalszych słowach narzeczona Kamila zaapelowała do internautów śledzących poczynania zakochanych w sieci:

Proszę, nie piszcie gratulacji, bo na to przyjdzie jeszcze czas… Chcielibyśmy tylko spokoju, bo to w tym czasie jest najważniejsze. Nie chcemy się stresować zbędnymi artykułami, ponieważ nie jest nam to aktualnie potrzebne. Mimo wszystko uważamy, że lepiej będzie, jeśli dowiecie się tego od nas, niż od wszystkich portali plotkarskich… Mimo wszystko, jeśli pojawią się jakieś plotki, będziemy je na bieżąco komentować…


Fot. InstaStory @joasia.wielgosz

W kolejnej relacji Wielgosz krótko wyjaśniła także, dlaczego wcześniej para nie ujawniła wiadomości o ciąży:

Pewnie teraz będą wiadomości, dlaczego wcześniej się do tego nie przyznaliśmy i zaprzeczaliśmy… Ponieważ uważamy, że robienie sensacji z takiej sytuacji jest zbędne. Chcieliśmy przejść przez 9 miesięcy w ciszy i spokoju od zbędnych artykułów, hejtów itp… Jesteśmy tylko ludźmi, którzy też potrzebują troszkę prywatności i spokoju.

"Rolnik szuka żony". Joanna Wielgosz jest w ciąży. W długim oświadczeniu zwróciła się do internautów: "Nie piszcie gratulacji, bo na to przyjdzie jeszcze czas"
Fot. InstaStory @joasia.wielgosz

Wpisy Joanny na swoim instagramowym profilu udostępnił również Kamil.

Kiedy „Rolnik szuka żony 9” w TV?

Joanna i Kamil poznali się w 8. edycji programu: „Rolnik szuka żony”, a już wkrótce widzowie będą mogli poznać losy uczestników kolejnej odsłony show! W najbliższą niedzielę – 18 września – Telewizja Polska wyemituje pierwszy odcinek nowego sezonu „RszŻ”. Tym razem Marta Manowska odwiedziła na gospodarstwie piątkę uczestników:

  • Klaudię,
  • Tomasza,
  • Michała,
  • Mateusza,
  • Tomasza R.

Czy uda im się odnaleźć miłość przed kamerami? Odpowiedź na to i wiele innych pytań przyniesie nadchodząca seria „Rolnika…”: premierowy odcinek już w niedzielę o godz. 21:15 w TVP 1!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Asia Wielgosz (@joasia.wielgosz)

Widzowie wciąż czekają na premierę nowego sezonu "RszŻ". Kiedy nowy odcinek trafi do TV? Jest komentarz produkcji!
Kiedy nowe odcinki programu: "Rolnik szuka żony" będą dostępne dla widzów? Po wcześniejszych zmianach w emisji teraz wszystko jest już jasne - w mediach społecznościowych pojawił się wpis,...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze