"Rolnik szuka żony". Kamila i inny uczestnik show razem na nowym zdjęciu. Kto znalazł się u boku pięknej uczestniczki?

Kamila Boś wzięła udział w minionej edycji programu: "Rolnik szuka żony". Teraz do sieci trafiło zdjęcie, na którym uczestniczka show pozuje wraz z osobą również doskonale znaną publiczności "RszŻ"! O kim mowa? Sprawdźcie!

„Rolnik szuka żony”. Kamila Boś w „Pytaniu na śniadanie”

Program zatytułowany: „Rolnik szuka żony” doczekał się już ośmiu edycji, a jego uczestnicy zyskali niemałą popularność! Widzowie chętnie sprawdzają bowiem, jak potoczyły się dalsze losy osób, które przed kamerami poszukiwały „bratniej duszy”. Podczas gdy jedni po zakończeniu prac nad „RszŻ” nieco usuwali się w cień, inni aktywnie działali w mediach społecznościowych, powiększając grono sympatyków. Do drugiej kategorii bez wątpienia można zaliczyć uczestniczkę 8. edycji show: Kamilę Boś. Chociaż piękna rolniczka nie znalazła miłości w programie, to zyskała spore zainteresowanie widzów, co znalazło odbicie m.in. w mediach społecznościowych. Obecnie profil Kamili na Instagramie śledzi już ponad 150 tys. użytkowników sieci, a liczba ta stale rośnie. To właśnie tam – a ściślej mówiąc: w instagramowych relacjach – Kamila w ostatnim czasie zdradziła, że… znów pojawiła się w TV! Tym razem gościła w „Pytaniu na śniadanie”, gdzie wzięła udział w dyskusji na temat odpowiedniego podejścia do słodyczy. Boś wyznała m.in., że już jakiś czas temu postawiła na zdrowe odżywianie, ale całkowicie nie zrezygnowała ze „słodkich chwil przyjemności”.

Na chwilę obecną jest czasami ciężko odmówić sobie słodyczy, bo ja po prostu je uwielbiam. Ale walczę z tym (…). Umówiłam się do znajomej dietetyczki i teraz jestem już „na dobrej drodze” z tymi słodyczami (…).

Co ciekawe, na telewizyjnym korytarzu Kamila spotkała też… innego uczestnika show! Łukasz Sędrowski – bo właśnie o nim mowa – pochwalił się zdjęciem z piękną blondynką.

Łukasz Sędrowski i Kamila Boś z „Rolnik szuka żony” razem na nowym zdjęciu

Łukasz Sędrowski wziął udział w 5. sezonie „Rolnika…”, gdzie stworzył związek z Agatą Rusak. Mężczyzna nawet oświadczył się przed kamerami i został przyjęty, jednak po pewnym czasie drogi bohaterów się rozeszły.

Od tamtej chwili Łukasz jest częstym gościem „Pytania na śniadanie”, biorąc m.in. udział w rozmowach nie tylko o rolnictwie. Będąc na miejscu nagrań, rolnik nie odmówił sobie przyjemności zrobienia pamiątkowego zdjęcia z Kamilą, a wspomnianą fotografią podzielił się na Instagramie.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Łukasz Sędrowski (@sedrowskilukasz)

Jak widać, drogi uczestników programu: „Rolnik szuka żony” przecinają się w różnych zaskakujących miejscach. Oglądaliście edycje „RszŻ” z Łukaszem i Kamilą?

Uczestniczka programu: "Rolnik szuka żony" na zdjęciu z 80. urodzin mamy. Nie zabrakło też samej jubilatki!
Jedna z uczestniczek minionej edycji programu: "Rolnik szuka żony" miała ostatnio nie lada powód do świętowania - jej mama skończyła 80 lat! Z tej okazji bohaterka "RszŻ" pochwaliła się nowymi,...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze