"Rolnik szuka żony". Sara na nowych zdjęciach z synkiem. W opisie zdradziła, jak się do niego zwraca

Sara Szewczyk jakiś czas temu zgłosiła się do programu: "Rolnik szuka żony". W TV miłości nie znalazła, ale czas pokazał, że prawdziwe uczucie czekało na nią poza kamerami! Teraz Sara jest szczęśliwą żoną, a od sierpnia - także mamą. Właśnie pokazała nowe zdjęcia z synkiem!

Sara z „Rolnik szuka żony 4” została mamą

Sara Szewczyk była uczestniczką 4. edycji programu: „Rolnik szuka żony”. Przed kamerami nawiązała znajomość z Karolem, a sympatyczna blondynka „wpadła w oko” uczestnikowi show. Sara gościła nawet u rolnika w gospodarstwie, jednak czas pokazał, że nie stworzą udanego związku.

Los uśmiechnął się do Sary chwilę po jej udziale w „RszŻ”. Szewczyk poznała niejakiego Dawida, a ich znajomość nabrała tempa! W 2020 roku partner oświadczył się Sarze, a rok później zakochani powiedzieli sobie sakramentalne „tak”. W sierpniu uczestniczka show powitała na świecie chłopca, który otrzymał imię Igor. Od tamtej pory dumna młoda mama chętnie dzieli się swoim szczęściem w sieci, publikując urocze kadry z maluchem. Tym razem to efekt rodzinnej sesji foto zrealizowanej w ramach specjalnych warsztatów.

Przesuń w prawo.

„Rolnik szuka żony”. Sara z 4. edycji na nowych zdjęciach z synem

W opisie do wspomnianych kadrów Sara, dziękując za tak wyjątkową pamiątkę, zdradziła także, jak określa synka.

Nasz cudniś mały

– można przeczytać pod postem.

Z kolei internauci nie kryli w komentarzach, że nowe fotografie Sary i Igora trafiły prosto w ich serca:

Pamiątka na całe życie.

Piękne zdjęcia.

Cudnie.

Aż mi się zachciało takiej sesji.

Po raz pierwszy o ciąży Sara wspomniała w wyjątkowym dla niej dniu:

Lepszej rocznicy ślubu nie mogłam sobie wymarzyć. Najpiękniejszy prezent jaki mogliśmy dostać od losu

– pisała wówczas.

Następnie Szewczyk dzieliła się na Instagrami uroczymi kadrami „z brzuszkiem”, a w sierpniu przekazała długo wyczekiwaną wieść: rodzina jest już w komplecie!

Kiedy nowy odcinek programu: „Rolnik szuka żony”?

Program: „Rolnik szuka żony” zadebiutował na antenie Telewizji Polskiej w 2014 roku. Projekt, w którym kandydaci i kandydatki poszukują miłości, niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem, a obecnie widzowie mogą oglądać już 9. serię! Tym razem prowadząca – Marta Manowska – wręczyła listy (będące odpowiedziami od widzów na tzw. wizytówki, czyli prezentacje uczestników) następującym osobom:

  • Klaudii,
  • Tomaszowi,
  • Tomaszowi R.,
  • Michałowi,
  • Mateuszowi.

Kto z nich ma szansę na związek? Czy bohaterom uda się odnaleźć „bratnią duszę”? Kogo zaproszą do swoich domów? Tego widzowie dowiedzą się z nowych odcinków: 2. epizod programu: „Rolnik szuka żony” będzie można zobaczyć w niedzielę 2 października o godz. 21:15 w telewizyjnej „Jedynce”.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rolnik szuka żony (@rolnikszukazonytvp)

Kamila z "Rolnik szuka żony" wspomina urlop. Tak prezentowała się w stroju kąpielowym! "Jak zawsze zachwycająca"
Kamila Boś z 8. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" wróciła pamięcią do niedawnego urlopu. Pamiątkowy filmik zasilił jej instagramowe konto, a internauci ruszyli z komentarzami! Jak uczestniczka show...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze