Roszady w obsadzie "M jak miłość". Jedna z postaci wraca do produkcji? "Znowu namiesza"

Czyżby szykował się wielki powrót do "M jak miłość"? Jak podają media, niebawem w odcinkach ma pojawić się dawno niewidziany bohater. Sprawdźcie, o kim mowa!

Robert Gonera jako Jacek Milecki wraca do „M jak miłość”?

Nowe odcinki „M jak miłość” niezmiennie cieszą się zainteresowaniem widzów. Serial, który stał się hitem TVP, obecnie można oglądać w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55 w telewizyjnej „Dwójce”. Pierwszy epizod „Emki” został wyemitowany w 2000 roku, co oznacza, że rodzina Mostowiaków i ich przyjaciele goszczą w domach Polaków już od ponad dwóch dekad! Przez ten czas w życiu bohaterów sporo się zmieniło. Obsada aktorska również uległa wielu modyfikacjom: podczas gdy jedni aktorzy odchodzili, inni zajmowali ich miejsca. Czyżby teraz szykował się kolejny powrót do „Emki”? Jak podają media, już wkrótce w serialu będzie można zobaczyć… Jacka Mileckiego (Robert Gonera)!

Jacek i Marta z „M jak miłość” znowu razem?

Wspomniana postać – zwłaszcza na początku „M jak miłość” – zajmowała ważne miejsce w produkcji. Jacek był mężczyzną zakochanym w Marcie (Dominika Ostałowska). Partnerzy przeszli razem naprawdę wiele i – jako małżeństwo – musieli stawić czoła licznym problemom. Hazard, tajemnice, zdrady – to tylko ułamek z tego, co działo się w życiu Marty i Jacka.

Ostatecznie para zdecydowała się na rozstanie, a ich drogi się rozeszły. Czy teraz będzie „wielki powrót”?

Nowe odcinki „M jak miłość” w TV

Według informacji, do których dotarł „Plotek”, Robert Gonera ponownie wcieli się w rolę adwokata i pojawi się w życiu Marty.

Jacek odnajdzie Martę w Grabinie. Zaproponuje jej współpracę. Dawne odczucia odżyją. Znowu namiesza – donosi źródło wspomnianego portalu.

Czy rzeczywiście tak się stanie? Chociaż – jak dotąd – próżno szukać oficjalnego potwierdzenia ze strony aktora lub produkcji, to już wcześniej pojawiły się pewne poszlaki. W lipcu Rafał Mroczek, czyli serialowy Paweł Zduński, zamieścił na Instagramie zaskakującą relację. Obok niego był nie kto inny, jak właśnie Robert Gonera, a z dołączonego opisu wynikało, że panowie znów spotkali się na planie! Więcej pisaliśmy o tym w artykule poniżej.

Wielki powrót do "M jak miłość"? Nie do wiary, kto pojawił się na planie! Widzowie dobrze znają tę twarz!
Chociaż na nowe odcinki "M jak miłość" widzowie muszą jeszcze poczekać, to aktorzy już pracują nad kolejnymi epizodami! Czyżby po wakacjach w "Emce" pojawił się dawno niewidziany bohater? Wiele zdradza zdjęcie prosto z planu!

Adwokat ma pojawić się w 1758. odcinku, który widzowie zobaczą we wtorek 17 listopada. Czekacie na powrót Jacka Mileckiego do „M jak miłość”? 

Oceń ten artykuł 8 4

Ogólna ocena Roszady w obsadzie "M jak miłość". Jedna z postaci wraca do produkcji? "Znowu namiesza" to: 66% / 100%, uzyskana z: 12 głosów.