Roxie pokazała się w białej sukience. Ciężko oderwać od niej wzrok! "Boska" [FOTO]

Roksana Węgiel nie zaniedbuje swoich fanów na Instagramie. Mimo natłoku obowiązków, 18-letnia wokalistka jest bardzo aktywna w sieci. Ostatnio opublikowała kadr w białej sukience, a internauci nie szczędzili jej komplementów.

Roksana Węgiel eksperymentuje ze swoim wizerunkiem

Roksanę Węgiel poznaliśmy jako 13-latkę, która podbiła scenę muzycznego show „The voice kids”. Niezwykle utalentowana dziewczyna pewnie sięgnęła po wygraną. Przez lata mogliśmy obserwować nie tylko jej kolejne sukcesy, ale również to, jak eksperymentuje ze swoim wizerunkiem. Zmiany można było zaobserwować głównie w jej fryzurze, gdzie pojawiły się pasemka czy grzywka.

Odkąd Roxie skończyła 18 lat, pokazuje się fanom w coraz odważniejszych wydaniachŚmiałe stroje zakłada nie tylko na scenę, ale również podczas wyjść na miasto. W krzykliwych kostiumach czy bikini chętnie pokazuje się również na Instagramie. Część fanów z tego powodu kieruje wobec niej krytyczne słowa. Inni jednak przypominają, że wokalistka jest już dorosła.

Piosenkarka od czasu do czasu pokazuje się również w subtelnym makijażu lub zupełnie bez niego. W komentarzach pojawiają się wtedy opinie, że właśnie w takim wydaniu Roksana wygląda promiennie i dziewczęco.

Roxie Węgiel w bieli

18-latka opublikowała na Instagramie nowe kadry, na których pokazała się fanom w białej sukience na szelkach. Wykonała również delikatny makijaż i zrezygnowała z upięcia włosów. W oczy rzucają się jej piegi. W sekcji komentarzy szybko pojawiły się komplementy.

Najpiękniejsza
Śliczna
Jaka cudowna
Bogini
Ideał - posypały się pochlebstwa.

Roksana Węgiel jak panna młoda. Pokazała się w efektownej białej sukni! [FOTO]
Roksana Węgiel pojawiła się na salonach w zaskakującym wydaniu. 18-latka przyszła na branżową imprezę w efektownej białej sukni. U jej boku nie zabrakło Kevina Mgleja. Właśnie taką kreację 18-latka będzie mieć na ślubie? O...

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Roxie pokazała się w białej sukience. Ciężko oderwać od niej wzrok! "Boska" [FOTO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.