Roxie zaskakuje metamorfozą. 17-letnia gwiazda postawiła na odważną zmianę [FOTO]

Roksana Węgiel nieraz zaskoczyła już zmianą swojego wizerunku. Tym razem 17-letnia piosenkarka postawiła na odważną metamorfozę. Nie uwierzycie, jak się zmieniła!

Roksana Węgiel – kariera

Roksana Węgiel od kilku lat święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. W 2018 roku młodziutka artystka wygrała pierwszą polską edycję "The Voice Kids", co otworzyło jej drzwi do wielkiej kariery. Po chwili nastolatka stała się reprezentantką Polski w Eurowizji Junior. Aspirująca wokalistka zachwyciła europejską publiczność utworem "Anyone I Want To Be" i wyśpiewała zwycięstwo naszego kraju w prestiżowym konkursie. Rok później jej sukces na dziecięcej Eurowizji powtórzyła Viki Gabor, która także stawiała pierwsze kroki w "The Voice Kids".

Roksana Węgiel – Instagram

Roxie do dziś cieszy się niesłabnącą popularnością i wciąż rozgrzewa słuchaczy nowymi utworami. W zeszłym roku listy przebojów podbijały jej single pt. "Korona" i "Kanaryjski". Dzięki oszałamiającej karierze artystka często jest zapraszana do programów telewizyjnych. Od 2021 roku współprowadzi wraz z Idą Nowakowską show "You Can Dance – Nowa generacja". Nastolatka wciąż dojrzewa na oczach widzów, a jej nieustającą przemianę z małej dziewczynki do dorosłej kobiety możemy podziwiać na instagramowym profilu piosenkarki, który obserwuje ponad 1,3 mln internautów.

Roksana Węgiel szokuje metamorfozą

Choć dla wielu osób może być to spore zaskoczenie, Roksana Węgiel nie jest już tą małą dziewczynką z "The Voice Kids". Wokalistka, która debiutowała w muzycznym show jako 12-latka, wkrótce wkroczy w dorosłość. Roxie ma już 17 lat, a jej częste zmiany w wizerunku elektryzują użytkowników sieci. Niedawno nastolatka podzieliła się kolejną zaskakującą metamorfozą. Roksana Węgiel wybrała się do fryzjera i postawiła na odważną zmianę. Gwiazda zrezygnowała z pasemek, a na jej włosach pojawił się piękny, jednolity blond.

Mimo że piosenkarka zaczynała karierę w dzieciństwie, dziś jest już prawie dorosłą kobietą. W przyszłym roku Roksana Węgiel skończy 18 lat. Powiedzielibyście, że to ona?

fot. Instagram/@roxie_wegiel

Roxie zaskakuje metamorfozą. 17-letnia gwiazda postawiła na odważną zmianę [FOTO]

fot. Instagram/@roxie_wegiel

Marcin Hakiel baluje na wczasach. Nie jest sam! Ma zaskakujące towarzystwo
Marcin Hakiel ma za sobą trudne tygodnie. Tancerz postanowił wybrać się na krótki urlop, by odpocząć od codzienności. Na wczasach świetnie bawił się w dość zaskakującym...

Oceń ten artykuł 3 1

Ogólna ocena Roxie zaskakuje metamorfozą. 17-letnia gwiazda postawiła na odważną zmianę [FOTO] to: 75% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.
Komentarze