Roznegliżowana Marcelina Ziętek pokazała, jak dogadza Piotrowi Żyle w kuchni. "Dla ciebie, kochanie" [WIDEO]

Marcelina Ziętek rozgrzała internet do czerwoności. Młoda aktorka opublikowała w sieci filmik, na którym prezentuje, jak dogadza swojemu ukochanemu w kuchni. "Pieter to ma szczęście" - komentują nagranie ukochanej Żyły internauci.

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła – miłość kwitnie

Związek Marceliny Ziętek i Piotra Żyły od wielu miesięcy wzbudza ogromne emocje. 35-letni skoczek narciarski i 24-letnia aktorka oficjalnie są parą od czerwca 2021 roku. Pogłoski o tym, że są razem, zaczęły jednak pojawiać się dużo wcześniej, bo już w wakacje 2020 roku. Przypomnijmy, że sportowiec ma za sobą zakończone w 2018 roku rozwodem małżeństwo z Justyną Żyłą, z którą ma dwoje dzieci: syna Jakuba i córkę Karolinę.

Jakiś czas temu w mediach aż huczało od spekulacji o domniemanym rozstaniu Ziętek i Żyły. Jak wkrótce się okazało, plotki nie miały zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Młoda aktorka, która zyskała rozpoznawalność dzięki roli w serialu „19+”, ostatnimi czasy wręcz zasypuje internet kolejnymi dowodami miłości do ukochanego.

Marcelina Ziętek w negliżu gotuje dla Piotra Żyły

Piotr Żyła bacznie strzeże swojej prywatności i nie należy do grona gwiazd, które lubią chwalić się swoim życiem w sieci. Marcelina Ziętek natomiast niezwykle aktywnie udziela się w social mediach i chętnie publikuje tam zdjęcia ze znanym partnerem. Swoim najnowszym filmikiem podgrzała atmosferę do czerwoności.

Marcelina Ziętek postanowiła pokazać na Instagramie, gdzie ma już ponad 94 tysięcy obserwujących, jak rozpieszcza swojego 35-letniego chłopaka w kuchni. Na nagraniu, którym pochwaliła się internautom, ma na sobie jedynie bikini i kuchenny fartuszek z osobliwym napisem: „jak Pieter grilluje, to wszystkim smakuje”. 24-latka, stojąc przy elektrycznym grillu, dwoi się i troi, by dogodzić ukochanemu.

Przez żołądek do serca. Trening czyni mistrza, więc trenuje, trenuje żeby smakowało 

– napisała pod spodem, w hashtagach wyznając ponadto:

Trenuję dla ciebie, kochanie. Będzie pysznie

Fani nie przeszli obok gorącego wideo obojętnie. Posypały się komentarze.

Ulala, Pieter to ma szczęście!

Piękna kucharka

Ale figura! Marzenie

Wow! Mega figura, wyglądasz niesamowicie

– schlebiają aktorce internauci.

Oceń ten artykuł 0 6