Rubens ocenił zdolności wokalne Darii Zawiałow. Nie pozostała mu dłużna [WIDEO]

Daria Zawiałow była gościnią podcastu "Próba mikrofonu". Karina Nicińska, prezenterka RMF MAXX, powiedziała artystce, jak jej głos ocenia Rubens. Piosenkarka zdecydowała się odpowiedzieć muzykowi.

Daria Zawiałow wydała kolejną płytę

Daria Zawiałow należy obecnie do grona najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Nic więc dziwnego, że jej kolejne płyty sprzedają się, jak świeże bułeczki. Niedawno do sprzedaży trafił czwarty krążek artystki, który promują następujące single: "FIFI HOLLYWOOD", "Złamane serce jest OK", "Z Tobą na chacie" czy "SUPRO". Album zatytułowany "DZIEWCZYNA POP" jest osobistą podróżą piosenkarki po Stanach Zjednoczonych oraz powrotem do brzmień z lat dziewięćdziesiątych.

Daria Zawiałow w RMF MAXX. Jak ocenił ją Rubens?

Wokalistka była niedawno gościnią nowego podcastu RMF MAXX – "Próba mikrofonu". Artystka w rozmowie z Kariną Nicińską wyjawiła kilka szczegółów dotyczących swojej nowej płyty. Oczywiście, nie mogło zabraknąć też bardziej osobistych tematów. Jeden z nich dotyczył Rubensa, który jest w bliskiej relacji z piosenkarką.

Prezenterka RMF MAXX postanowiła zapytać Darię Zawiałow o to, jak według niej Rubens ocenia jej zdolności wokalne. Po krótkim zastanowieniu Karina powiedziała prawdę:

Anioł wokalu

– usłyszała wokalistka.

Daria nie kryła zaskoczenia tym określeniem. Uśmiechnięta wokalistka postanowiła odwdzięczyć się Rubensowi, podsumowując jego umiejętności gry na gitarze takimi słowami:

Anioł gitary lub Diabeł gitary

– powiedziała Zawiałow.

Cały wywiad z piosenkarką możecie zobaczyć na naszym kanale w serwisie YouTube. "Próba mikrofonu" to nowa seria, w której rozmawiamy z gośćmi o tym, co najpiękniejsze w polskiej muzyce. Na podcast zaprasza Karina Nicińska.

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Rubens ocenił zdolności wokalne Darii Zawiałow. Nie pozostała mu dłużna [WIDEO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.