Sądzisz, że Lady Gaga nie umie śpiewać? Sprawdź jej wokal bez instrumentów!

W tym roku Lady Gaga uświetniła swoim występem finał rozgrywki Super Bowl. I właśnie z tego występu możesz posłuchać, jak brzmiał sam wokal Lady Gagi bez podkładu muzycznego! Teraz przekonasz się, czy wokalistka umie śpiewać!

Jeśli ktokolwiek jeszcze wątpił w to, że Lady Gaga ma ogromny głos, to nagranie jest ostatecznym potwierdzającym to dowodem. Na YouTube od kilku dni furorę robi nagranie, w którym możemy posłuchać odizolowanego wokalu piosenkarki z jej występu na Super Bowl.Lady Gaga swoim występem uświetniła 51. finał amerykańskiej ligi futbolowej, który odbył się 5 lutego 2017 roku. Swój występ rozpoczęła odśpiewaniem pieśni patriotycznej "God Bless America" oraz folkowego utworu  "This Land Is Your Land". By rozgrzać publiczność, Gaga wykonała natomiast medley swoich największych hitów – od "Poker Face", przez "Born This Way" i "Telephone", po "Just Dance". To właśnie ten ostatni, wydany w 2008 roku, był pierwszym singlem i od razu uczynił z niej jedną z największych gwiazd na scenie muzycznej.

Oceń ten artykuł 5 3

Ogólna ocena Sądzisz, że Lady Gaga nie umie śpiewać? Sprawdź jej wokal bez instrumentów! to: 62% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.