"Samopoczucie 1/10". Sandra Milwiw-Baron o trudach ciąży

Sandra Milwiw-Baron (kiedyś Kubicka) wyczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Modelka niedawno ogłosiła, że została żoną - poślubiła ukochanego Aleksandra Barona. Teraz kobieta poinformowała, że fizycznie nie czuje się za dobrze. Jest to związane z dolegliwościami ciażowymi.

Sandra Kubicka została żoną!

6 kwietnia Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, po kilku latach związku, wzięli ślub! Zakochani radosnymi wieściami podzielili się w swoich mediach społecznościowych. Na Instagramach modelki i muzyka mogliśmy zobaczyć fotografie z tego wyjątkowego dnia. Oboje wyglądali na nich fantastycznie!

To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam – napisała Sandra.


Sandra Kubicka w ciąży

Małżonkowie wyczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Czas ciąży nie jest dla Sandy najłatwiejszy. W swoich mediach społecznościowych kobieta wielokrotnie mówiła, że fizycznie nie czuje się najlepiej. Zmagała się z bólem, problemami ze snem, nudnościami… Teraz na jej Instagramie pojawiła się informacja, że znów nie jest kolorowo.

Z całej ciąży dziś to chyba mój najgorszy dzień. Samopoczucie 1/10. Boli mnie dosłownie wszystko – napisała.

Jedna z fanek Sandy napisała jej wiadomość, że im bliżej rozwiązania, tym gorsze dni.

Da się gorzej? Can’t wait – odpowiedziała modelka.

https://www.instagram.com/sandrakubicka

Oceń ten artykuł 0 0