Sanah nie pojawi się na scenie. Jest oficjalny komunikat! Winne problemy zdrowotne?

Nie tak miało być! Popularna polska wokalistka - Sanah - przekazała swoim fanom smutną informację o odwołaniu koncertów. Jak podają media, przyczyną mają być problemy zdrowotne artystki. Co już wiadomo?

Sanah odwołuje koncerty

Zuzanna Jurczak – bardziej znana jako Sanah – szturmem zdobyła serca publiczności utworem pt.: „Szampan”. Także niemal każda kolejna piosenka z miejsca stawała się hitem, a kawałki Sanah podbijają listy przebojów. Nic więc dziwnego, że – po przerwie spowodowanej pandemią – artystka z radością powróciła do koncertowania, a jej fani: do obserwowania poczynań młodej gwiazdy na muzycznej scenie! Ostatnia wiadomość na temat najbliższych koncertów mogła jednak mocno zaniepokoić odbiorców wybierających się na spotkanie z artystką. Koncerty Sanach w Polkowicach oraz w Zielonej Górze zostały bowiem odwołane, a powodem najprawdopodobniej są problemy zdrowotne artystki.

W oświadczeniu przytoczonym m.in. przez portal: e-legnickie.pl, poinformowano o odwołaniu wydarzeń, które miały odbyć się już za kilka dni:

Z przykrością informujemy, że Sanah ze względów zdrowotnych nie może wystąpić na scenie w najbliższy weekend. Oznacza to, że zaplanowane na 18 i 19 września 2021 roku w Polkowicach i Zielonej Górze  koncerty nie odbędą się w tych terminach.Fani wspierają Sanah

O zmianie koncertowych planów poinformowała także sama wokalistka, przepraszając fanów:

Z łezką w oku muszę Wam przekazać, że z powodów ode mnie niezależnych nie będę mogła pojawić się na koncertach w najbliższy weekend - w Polkowicach i Zielonej Górze. Muszę ten czas poświęcić, aby tego typu sytuacje nie zdarzały się już więcej. Nie martwcie się, widzimy się już niedługo!

Sanah nie wspomniała jednak, z jakimi problemami zdrowotnymi się boryka.
 

 

Pod wspomnianym postem pojawiło się wiele komentarzy, w których poruszeni internauci życzyli jej szybkiego powrotu do zdrowia:

Zdrówka i powrotu na scenę jak najszybciej życzę!

Dużo zdrowia,

Będzie dobrze, trzymaj się,

My także dołączamy się do tych słów!

Hit Sanah w zaskakującej wersji: "Ale jazz, na pielgrzymce fajnie jest". Nagranie hitem sieci!
Jeden z hitów Sanah doczekał się "pielgrzymkowej" wersji! "Ale jazz" z tekstem nawiązującym do wędrówki na Jasną Górę wybrzmiał podczas podróży pielgrzymów, a wykonanie...

Oceń ten artykuł 0 4
Komentarze