Sandra Kubicka ciężko znosi ciążę: "Beznadziejna noc"

Sandra Kubicka nie ukrywa, że mocno odczuwa dolegliwości ciążowe. Teraz wyznała, że ostatnia noc była dla niej szczególnie ciężka. Opowiedziała o tym na Instagramie.

Sandra Kubicka w ciąży

Modelka i influencerka Sandra Kubicka oczekuje narodzin swojego pierwszego dziecka. Kobieta i jej parner – Alek Baron – bardzo cieszyli się z wieści o ciąży. Sandra przez długi czas obawiała się, że zostanie mamą nie będzie jej dane – związane jest to z problemami zdrowotnymi, z którymi mierzy się celebrytka.

Czas ciąży, choć bardzo wyczekiwanej, nie jest dla Kubickiej najłatwiejszy. Modelka zmaga się z wieloma nieprzyjemnymi dolegliwościami, które powiązane są z jej stanem. W mediach społecznościowych wspominała między innymi o bólu pleców czy mdłościach.

Jak czuje się Sandra Kubicka?

Sandra zrelacjonowała fanom ostatnią noc. Jak się okazuje, nie należała ona do najłatwiejszych. Doszło nawet do tego, że modelka miała spore kłopoty z zaśnięciem.

Kolejna beznadziejna noc. Dusiłam się w każdej pozycji. „Wyśpij się na zapas” to największy bełkot jaki można powiedzieć kobiecie w ciąży.

Kobieta wyjaśniła, że ciężko było jej zasnąć, musiała co chwilę wstawać do toalety, a aby zapaść w sen, liczyła nawet owieczki.

Ja wstałam 8 razy w nocy do toalety, przewracałam się co minutę, bo w każdej pozycji było mi niewygodnie i liczyłam owieczki, żeby szybciej noc minęła. 

Ciężarna Sandra Kubicka ciężko znosi ciążę: "Beznadziejna noc"

https://www.instagram.com/sandrakubicka/

Oceń ten artykuł 0 0