Sandra Kubicka odchyla szlafrok i odsłania wdzięki w świetle gwiazd. "Normalnie Miss Świata" [FOTO]

Sandra Kubicka doskonale wie, jak podgrzać atmosferę na swoim Instagramie. Modelka wyjechała do Grecji, skąd przesyła swoim wielbicielom gorące pozdrowienia. Kadr w szlafroku rozbudził wyobraźnię fanów!

Sandra Kubicka w szlafroku

Sandra Kubicka jest obecna w mediach od wielu lat. 26-latka zrobiła międzynarodową karierę w świecie modelingu i cieszy się niemałą popularnością. Piękna Polka stara się być w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych. W jej wirtualnej galerii regularnie pojawiają się relacje z codzienności. Wśród nich nie brakuje ujęć z sesji zdjęciowych, realizacji kolejnych projektów zawodowy, chwil spędzanych z najbliższymi czy wakacyjnych wyjazdów.

Ostatnio 26-latka pojechała do Grecji, skąd wysyła internautom gorące ujęcia. Na jednym z nich możemy zobaczyć ją w rozchylonym szlafroku, który odsłania wdzięki modelki. Na reakcję internautów nie trzeba było zbyt długo czekać.

Sandra Kubicka w Grecji

Wakacyjne kadry, które pojawiają się na profilu Sandry Kubickiej, za każdym razem budzą wiele emocji. Wierni fani modelki nie tracą okazji do tego, by podziwiać i komplementować swoją ulubienicę. Tak jest i tym razem. Pod jedną z najnowszych publikacji 26-latki znajdziemy same komplementy!

Piękna

Słodka

Normalnie Miss Świata

Sandra, jesteś piękną kobietą

Olśniewająca

Co za nogi! - zachwycają się internauci.

 

Oceń ten artykuł 113 112

Ogólna ocena Sandra Kubicka odchyla szlafrok i odsłania wdzięki w świetle gwiazd. "Normalnie Miss Świata" [FOTO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 225 głosów.
Komentarze