Sandra Kubicka po ślubie z Baronem ma nowe nazwisko. I nie tylko ona

Sandra Kubicka po ślubie z Aleksandrem Milwiwem-Baronem przyjęła po nim nazwisko. Jak się okazuje, nie tylko ona zmieniła personalia. Poinformowała o tym w nowym wpisie na Instagramie.

Sandra Kubicka wzięła ślub z Baronem

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron w sobotę 6 kwietnia 2024 roku wzięli ślub, o czym poinformowali dopiero kilka dni po fakcie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Dla sympatyków pary, która właśnie oczekuje pierwszego dziecka, było to niemałe zaskoczenie, bo 29-letnia modelka i 40-letni muzyk nie wspominali wcześniej o ślubnych planach.

W końcu mogę to powiedzieć: mój mąż. To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam

– opisywała Sandra, dodając żartobliwie:

Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa

Sandra już nie Kubicka – jak się nazywa?

Modelka po ślubie przyjęła nazwisko męża, obecnie przedstawia się więc Sandra Milwiw-Baron. Nie jest jedyną, która nazywa się teraz inaczej, o czym wspomniała w najnowszym poście zamieszczonym na Instagramie. W dniu ślubu jej i Baronowi towarzyszyły trzy czworonożne członkinie ich rodziny i – jak pisze 29-latka – one też zmieniły personalia.

Dziewczyny są całym naszym światem, więc naturalne było dla nas, że nie może ich tam zabraknąć. W końcu one też zmieniały nazwiska. Lilly, Luna & Lucky Milwiw-Baron

– ogłosiła ciężarna gwiazda, publikując zdjęcia z ukochanymi pupilami w rolach głównych.

 

Sandra Kubicka po ślubie z Baronem ma nowe nazwisko. I nie tylko ona

fot. Instagram/@sandrakubicka

Oceń ten artykuł 18 12

Ogólna ocena Sandra Kubicka po ślubie z Baronem ma nowe nazwisko. I nie tylko ona to: 60% / 100%, uzyskana z: 30 głosów.