Sandra Kubicka wzięła ślub z Baronem! "Możecie mówić do mnie Baronowa" [FOTO]

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron, którzy oczekują pojawienia się na świecie ich pierwszego wspólnego dziecka, wzięli ślub. Radosną wieścią pochwalili się właśnie w social mediach.

Sandra Kubicka i Baron wzięli ślub

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub, o czym niespodziewanie poinformowali za pośrednictwem swoich profili na Instagramie, przedstawiając się jako „Mr & Mrs Milwiw-Baron”. Uroczystość odbyła się w sobotę 6 kwietnia 2024 roku. Data okazała się szczególna.

06.04.2024, w 50. rocznicę ślubu moich dziadków (totalny przypadek) wyszłam za mężczyznę moich marzeń. W moim rodzinnym domu dorastałam patrząc na dziadka, który zawsze stawiał babcię na pierwszym miejscu. Wiedziałam, że jeśli wyjdę kiedyś za mąż to za mężczyznę, który będzie również kochał mnie bezwarunkowo i bezgranicznie, tak jak moi dziadkowie kochają siebie do dziś. Znalazłam go. Idealnego dla mnie partnera do życia, dokładnie takiego, jakiego mała Sandra sobie wymarzyła. Mój absolutnie ulubiony człowiek na tej planecie, moje wsparcie, mój przyjaciel, ojciec naszego dziecka. Moja największa duma i w końcu mogę to powiedzieć: mój mąż

– napisała Sandra.

29-latka uchyliła też rąbka tajemnicy na temat tego, jak wyglądał ten wyjątkowy dzień. Z Baronem nie wyprawiali hucznego wesela. Świętowali w gronie najbliższych.

To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam

– wyznała.

Na koniec z przymrużeniem oka oficjalnie ogłosiła:

Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa

Zdjęcia znajdują się pod tym linkiem.

fot. Instagram/@sandrakubicka

 

Kubicka i Baron zostaną rodzicami

Przypomnijmy, że Sandra i Aleksander Milwiw-Baron oczekują właśnie pojawienia się na świecie ich pierwszego dziecka. O ciąży modelka poinformowała w drugi dzień ostatnich świąt Bożego Narodzenia. Wiadomo, że małżonkowie spodziewają się syna.

Sandra Kubicka wzięła ślub z Baronem! "Możecie mówić do mnie Baronowa" [FOTO]

fot. Instagram/@sandrakubicka

 

Sandra Kubicka wzięła ślub z Baronem! "Możecie mówić do mnie Baronowa" [FOTO]

fot. AKPA

Oceń ten artykuł 112 32

Ogólna ocena Sandra Kubicka wzięła ślub z Baronem! "Możecie mówić do mnie Baronowa" [FOTO] to: 77% / 100%, uzyskana z: 144 głosów.