Sandra Kubicka zachwyca w bikini! Modelka na odważnym nagraniu

Sandra Kubicka rozgrzewa sieć! Modelka opublikowała na swoim Instagramie wyjątkowo gorące nagranie, na którym zaprezentowała się fanom w skąpym, niebieskim bikini! Wideo w zwolnionym tempie zachwyciło internautów, którzy obdarowali ją masą komplementów!

Sandra Kubicka w bikini

Kto choć raz był na instagramowym profilu Sandry Kubickiej, ten wie, że modelka nie boi się śmiałych kadrów odsłaniających jej ciało! Polska piękność swoją karierę w modelingu przez  wiele lat rozwijała w Stanach Zjednoczonych. Znana dziś nie tylko w Polsce, ale także za granicą modelka chętnie udziela się w sieci, publikując na swoich profilach na portalach społecznościowych coraz to nowsze zdjęcia i nagrania – w tym nierzadko także te odważniejsze!

Teraz do instagramowej galerii Kubickiej trafiły właśnie takie kadry! Modelka podzieliła się z fanami nagraniem, na którym początkowo pozuje w dużej, żółtej koszuli po to, by zaraz ją z siebie zrzucić i zaprezentować się internautom w niebieskim, skąpym bikini!

„Pozamiatane”

Galerię Kubickiej na Instagramie obserwuje już ponad 600 tys. obserwatorów. Jej najnowszy, gorący filmik w błyskawicznym tempie osiągnął masę wyświetleń, wirtualnych serduszek i komentarzy! Zachwyceni internauci obdarowali modelkę masą komplementów!

Ale figura!

Pozamiatane

Wyglądasz super hot

Idealna

Petarda

Czytaj także:

Sandra Kubicka w bieliźnie. Pokazała efekty swojej przemiany. "Smutek i nieszczęście" [WIDEO]
Sandra Kubicka przeszła w minionych miesiącach niemałą metamorfozę. Żadna zmiana nie umknie wiernym obserwatorom, niestety wśród nich nie brakuje hejterów. Ostatnio w jej wirtualnej galerii...

Oceń ten artykuł 3 6

Ogólna ocena Sandra Kubicka zachwyca w bikini! Modelka na odważnym nagraniu to: 33% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.