Sandra Milwiw-Baron czule o mężu. Wspomniała też o drugim dziecku

Sandra Milwiw-Baron (wcześniej: Kubicka) niedawno wzięła ślub! Jej mężem został muzyk: Aleksander Milwiw-Baron. Modelka zorganizowała na Instagramie sesję "Q&A", w której nawiązała do zmian w życiu prywatnym.

Sandra Milwiw-Baron po ślubie

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub! Modelka i muzyk z zespołu Afromental powiedzieli sobie „tak” w sobotę – 6 kwietnia 2024 roku. Na Instagramie pojawiły się zdjęcia z ceremonii ukazujące młodą parę. Sandra wybrała długą, białą suknię, a jej mąż – ciemny, gustowny garnitur.

To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam – wyznała wyraźnie poruszona 29-latka.

Sandra i Aleksander – już jako małżeństwo – oczekują narodzin dziecka. Kobieta jest bowiem w zaawansowanej ciąży. Wiadomo, że wkrótce na świece pojawi się ich syn.

Wybranka jurora programu: „The Voice Poland” zdecydowała się na pewien krok. Zmieniła bowiem nazwisko i obecnie podpisuje się już jako Sandra Milwiw-Baron. Szczęśliwa mężatka opublikowała na Instagramie sesję „pytań i odpowiedzi”, tym samym zaspokajając ciekawość internautów. Wśród zapytań pojawiła się m.in. kwestia dotycząca powiększenia rodziny. Jak modelka zareagowała na ten wpis?

Sandra Milwiw-Baron odpowiada na Instagramie

Obecnie konto Sandry Milwiw-Baron na Instagramie obserwuje blisko 900 tysięcy internautów. Nie dziwi więc aktywność internautów, którzy skierowali w stronę modelki liczne pytania.

Czy chciałabyś mieć drugie dziecko? – brzmiało jedno z nich.

W odpowiedzi Sandra przyznała, iż w przyszłości nie wyklucza takiej możliwości:

Chciałabym. Alek coś tam nawet czasami mruczy pod nosem o trójce, ale ja nie wiem, czy dam radę tyle razy być w ciąży. Nie jest to błogosławiony stan dla mnie, wręcz przeciwnie. Nie mogę doczekać się porodu.

Fot. Instagram @sandrakubicka

Ktoś inny zapytał o odczucia związane ze zmianą stanu cywilnego i również doczekał się odpowiedzi:

– Jak się czujesz jako baronowa?
– Najlepiej na świecie. Jestem cholernie dumna, że mam takiego cudownego, wrażliwego, zabawnego, troskliwego, mądrego męża! To zaszczyt być jego żoną. No i przystojniejszego gościa nie widziałam na tej planecie, musiałam przejąć nazwisko.

My raz jeszcze młodej parze serdecznie gratulujemy!

Sandra Milwiw-Baron czule o mężu. Wspomniała też o drugim dzieckuFot. Instagram @sandrakubicka

Oceń ten artykuł 2 1

Ogólna ocena Sandra Milwiw-Baron czule o mężu. Wspomniała też o drugim dziecku to: 66% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.