Sandra Milwiw-Baron opublikowała zdjęcie synka. "Zaraz się poprzytulamy" [FOTO]

W ostatnie święta Bożego Narodzenia Sandra, wówczas jeszcze Kubicka, podzieliła się radosną nowiną i ogłosiła ciążę. Teraz żona Aleksandra Milwiwa-Barona podzieliła się w mediach społecznościowych wyjątkowym kadrem. "Cześć, nosku mamusi" - napisała, publikując zdjęcie synka.

Baronowie już po ślubie

W zeszłym miesiącu Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron wzięli ślub, co do samego końca udało im się utrzymać w największej tajemnicy. O wszystkim poinformowali dopiero po fakcie. Od tamtej pory 29-letnia modelka posługuje się nazwiskiem męża.

Jeszcze zanim wzięli ślub, Sandra i Aleksander ogłosili swoim fanom radosną nowinę. W drugi dzień świąt Bożego Narodzenia poinformowali, że oczekują pojawienia się na świecie pierwszego wspólnego dziecka. Jakiś czas później ujawnili, że będzie to syn.

Sandra pokazała zdjęcie synka

Sandra Milwiw-Baron na bieżąco relacjonuje internautom przebieg ciąży oraz przygotowania do porodu. Ten zbliża się wielkimi krokami, co 29-latka potwierdziła w opublikowanej w poniedziałek na Instagramie relacji.

Trzymajcie za nas kciuki, bo jutro nasza ostatnia kontrola. Następna to już meldunek w szpitalu. Już niedługo poznam swojego synka

– wyznała.

Teraz modelka ponownie odezwała się do obserwatorów, dzieląc się z nimi wyjątkową fotografią – właśnie ze wspomnianego badania. To zdjęcie przedstawiające jej synka.

Dzisiaj nie chciał zdjęć i zakrywał buziaczka, więc mam tylko to. Cześć, nosku mamusi. Już zaraz się poprzytulamy

– napisała podekscytowana.

Milwiw-Baron nie zdradza, jakie imię wybrała dla dziecka oraz kiedy dokładnie urodzi, jakiś czas temu zdradziła jednak, że w szpitalu będzie już w 36. tygodniu ciąży, a to ze względu na łożysko przodujące. 29-latka nie kryje, że będzie rodzić poprzez cesarskie cięcie.

Sandra Milwiw-Baron opublikowała zdjęcie synka. "Zaraz się poprzytulamy" [FOTO]

fot. Instagram/@sandrakubicka

Oceń ten artykuł 38 47

Ogólna ocena Sandra Milwiw-Baron opublikowała zdjęcie synka. "Zaraz się poprzytulamy" [FOTO] to: 44% / 100%, uzyskana z: 85 głosów.