Sandra Milwiw-Baron przekazała wieści o synku! Wpis mówi wszystko

Sandra Milwiw-Baron ostatnimi czasy ograniczyła aktywność w social mediach, co wywołało falę spekulacji na temat porodu. Teraz na profilu modelki na Instagramie pojawił się nowy wpis. Jej słowa o synku mówią wszystko.

Sandra Kubicka i Aleksander Milwiw-Baron – dziecko

W minionych miesiącach w życiu prywatnym Sandry Kubickiej i Aleksandra Milwiwa-Barona zaszły ogromne zmiany. W grudniu modelka i muzyk zespołu Afromental ogłosili zaręczyny. W tym samym miesiącu narzeczeni podzielili się radosną nowiną i ujawnili, że zostaną rodzicami.

Jeszcze przed porodem para zdecydowała się zalegalizować swój związek. 6 kwietnia 2024 roku Kubicka i Milwiw-Baron wzięli ślub cywilny, o czym poinformowali dopiero parę dni później. Od tamtej pory Sandra posługuje się nazwiskiem męża.

To był piękny dzień. W bardzo kameralnym gronie, z piękną pogodą, bez fajerwerków na niebie, za to z fajerwerkami w naszych sercach. Dokładnie tak jak sobie to wymarzyłam. Od dziś możecie mówić do mnie Baronowa

– relacjonowała w social mediach.

Sandra Milwiw-Baron przekazała wieści ws. synka

W ostatnich dniach Sandra Milwiw-Baron ograniczyła swoją aktywność na Instagramie, przez co fani zaczęli spekulować na temat porodu. Modelka została zasypana komentarzami z pytaniami o to, czy już urodziła. 29-latka do tej pory nie ogłosiła jednak niczego oficjalnie. Na jej profilu pojawił się za to nowy wpis, będący zwiastunem wywiadu dla „Glamour”. Choć cała rozmowa jeszcze się nie ukazała, zapowiada ją wymowny cytat, który jest jasnym sygnałem, jakie Milwiw-Baron ma podejście do dzielenia się prywatnością swojej pociechy.

Nie zabiorę synkowi dzieciństwa, nie pokażę publicznie jego twarzy. Chcę, żeby mógł być dzieckiem jak najdłużej

– mówi na łamach wspomnianego magazynu.

Oceń ten artykuł 4 4

Ogólna ocena Sandra Milwiw-Baron przekazała wieści o synku! Wpis mówi wszystko to: 50% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.