hity na MAXXa
hity na MAXXa

Sandra Milwiw-Baron w poruszającym wyznaniu. Chodzi o syna

Sandra Milwiw-Baron w połowie maja urodziła syna, który otrzymał imię: Leonard. Ojcem dziecka jest mąż modelki: Aleksander Milwiw-Baron. Młoda mama opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia z pociechą. Podzieliła się również z internautami poruszającym wyznaniem.

Sandra Kubicka. Fot. AKPA
Sandra Kubicka. Fot. AKPA

Sandra Milwiw-Baron urodziła

Sandra Kubicka i Aleksander Baron wzięli ślub 6 kwietnia. Uroczystość odbyła się niemal na chwilę przed pojawieniem się na świecie ich syna: Leonarda. Sandra Milwiw-Baron (po zaślubinach modelka przyjęła nazwisko męża) w połowie maja poinformowała o tym, że urodziła swoje pierwsze dziecko. Chłopiec jest wcześniakiem, a jego pierwsze dni były dla pary bardzo stresujące. Pociecha Baronów musiała być bowiem pod stałą opieką lekarską.

Baronowie zostali rodzicami! Sandra Milwiw-Baron pokazała wideo ze szpitala
Sandra Milwiw-Baron i Aleksander Milwiw-Baron powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka i muzyk grupy Afromental doczekali się razem syna. 29-latka rodziła przez cesarskie cięcie.

Synek Sandry i Aleksandra z dnia na dzień ma coraz więcej siły i dostarcza bliskim mnóstwo radości. Dumni rodzice Leonarda nie kryją, że darzą go ogromnym uczuciem, a swoimi przemyśleniami na temat rodzicielstwa dzielą się m.in. na Instagramie. To właśnie tam młoda mama publikuje rozmaite posty dotyczące jej postrzegania ciąży i macierzyństwa. W najnowszych relacjach partnerka muzyka opowiedziała m.in. o tym, jak zmieniło się jej życie po narodzinach syna.

Sandra Milwiw-Baron na nowych zdjęciach z synem – Instagram

Sandra Milwiw-Baron zgromadziła na Instagramie niemałą publiczność. Aktualne jej poczynania obserwuje już blisko milion internautów! Mimo natłoku obowiązków 29-latka stara się być z nimi w stałym kontakcie. W najnowszych nagraniach podzieliła się swoją historią, nawiązując do narodzin synka. Swoje słowa opatrzyła rozkosznymi kadrami, na których czule tuli Leonarda.

Przesuń w prawo.

Miesiąc razem. Podobno po dzieciach widać najbardziej, jak czas szybko leci. Z jednej strony chciałabym, aby czas się zatrzymał i Leoś był zawsze taki malutki, a z drugiej cieszę się, że tak zdrowo rośnie. Już prawie 30 lat jestem na tej planecie, a nie pamiętam już życia przed nim. Już miesiąc razem i wieczność przed nami, synku – pisała w osobistym wyznaniu.

Sprawdzacie instagramowe poczynania Sandry Milwiw-Baron?

Sandra Milwiw-Baron nagrała synka. "Baron, nie wyprzesz się"
Sandra Milwiw-Baron podzieliła się z fanami spostrzeżeniem dotyczącym podobieństwa łączącego jej męża i syna. Publikując film z małym Leonardem, zwróciła się do Barona: "nie wyprzesz się".

 

Oceń ten artykuł 21 13

Ogólna ocena Sandra Milwiw-Baron w poruszającym wyznaniu. Chodzi o syna to: 61% / 100%, uzyskana z: 34 głosów.