Sara Boruc chwali się obłędnym ciałem w kusym bikini. Fanka: "Zabiłabym za takie piersi" [FOTO]

Sara Boruc-Mannei pochwaliła się w sieci wakacyjnym zdjęciem, a internautów zamurowało. 35-letnia żona Artura Boruca zapozowała w za małym bikini, które odsłoniło jej biust. Fotografia zrobiła prawdziwą furorę.

Sara Boruc-Mannei – kim jest?

Sara Boruc-Mannei, obok Anny Lewandowskiej, Małgorzaty Rozenek-Majdan czy Mariny Łuczenko-Szczęsnej, jest jedną z najpopularniejszych polskich WAGs. Od lat prowadzi z siostrami firmę z biżuterią, w 2018 roku zadebiutowała też jako wokalistka, wydając płytę zatytułowaną „Love On Your Own”. Boruc-Mannei z powodzeniem łączy aktywność zawodową z wychowywaniem dzieci. Z Arturem Borucem, którego poślubiła w 2014 roku, ma córkę Amelię i synka imieniem Noah. 35-latka ma też córkę Oliwię, która jest owocem jej poprzedniego związku.

Sara Boruc-Mannei na Instagramie

Choć Sara Boruc-Mannei nie może narzekać na nadmiar wolnego czasu, to znajduje też czas na aktywność w social mediach. Żona byłego bramkarza reprezentacji Polski na bieżąco relacjonuje swoje życie na Instagramie, gdzie ma już niemal pół miliona obserwujących. Obecnie celebrytka odpoczywa z rodziną we Włoszech.

Sara Boruc-Mannei odsłania biust w bikini

Sara Boruc-Mannei od kilku dni wrzuca do sieci kolejne kadry z rodzinnego wypoczynku. Dotąd chwaliła się przede wszystkim włoskimi widokami i fotografiami przedstawiającymi jej najbliższych. W końcu postanowiła pokazać się internautom w bikini. Kiedy opublikowała na Instagramie zdjęcie do którego zapozowała w za małym stroju kąpielowym na jachcie, fanów zamurowało. Boruc-Mannei zrobiła furorę swoją obłędną sylwetką.

Zabiłabym za takie piersi

– napisała jej jedna z obserwatorek, na co Sara odpowiedziała emotikoną przedstawiającą roześmianą, lekko zakłopotaną twarz.

Idealna 

Śliczna, jak widać można bosko wyglądać po trzech ciążach

Piękna kobieta 

– komentują kolejne osoby.

Zachwycającej fotografii Sary nie omieszkał skomentować również jej mąż.

Moja

– napisał Artur Boruc, dodając serduszko.

Tylkoooooo

– odpisała mu ukochana.

Oceń ten artykuł 2 11

Ogólna ocena Sara Boruc chwali się obłędnym ciałem w kusym bikini. Fanka: "Zabiłabym za takie piersi" [FOTO] to: 15% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.
Komentarze