hity na MAXXa
hity na MAXXa

Selena Gomez przeszła poważną operację!

Ta informacja zwali z nóg każdego. Podczas gdy cały świat myślał, że w życiu Seleny Gomez jest kolorowo, a wakacje spędziła u boku The Weeknda, prawda była całkiem inna. Piosenkarka wycofała się z mediów społecznościowych podczas wakacji, nie promując swojego nowego kawałka "Fetish". Okazuje się, że artystka przeszła przez poważną operację!

Selena Gomez przeszła transplantację nerki! Gwiazda, która w 2015 roku cierpiała na toczeń. Niestety choroba ta jest mocno wyniszczająca. Może między innymi przyczynić się do uszkodzeń nerek czy też serca. Dla gwiazdy pop nie była łaskawsza. Piosenkarka musiała przejść przeszczep nerki.

Artystka podzieliła się tą informacją z fanami na Instagramie. Dodała zdjęcia, na których widać ją i aktorkę Francię Raisę na szpitalnych łóżkach, czy też bliznę, która pozostała po operacji. To właśnie Francia, wieloletnia przyjaciółka Seleny, oddała piosenkarce swój organ.
Gomez napisała też przy zdjęciach długą wiadomość, wyjaśniającą, przez co przeszła oraz jak bardzo jest wdzięczna Raisie, że została jej dawcą

"Jestem świadoma, że niektórzy z moich fanów dostrzegli, że na część wakacji zniknęłam. Pytaliście, dlaczego nie promowałam mojej nowej muzyki, z której jestem tak bardzo dumna. Dowiedziałam się, że musiałam przejść przez transplantację nerki, co było spowodowane toczniem i moim okresem rekonwalescencji. To było coś, co musiałam zrobić dla mojego ogólnego zdrowia. Szczerze nie mogę się doczekać podzielenia się z wami moją podróżą przez te ostatnie kilkanaście miesięcy. (…) Natenczas chcę publicznie podziękować mojej rodzinie i wspaniałemu zespołowy lekarzy za wszystko, co dla mnie zrobili przed, jak i po operacji. I końcowo, nie ma słów, którymi byłabym w stanie wyrazić moją wdzięczność wobec mojej pięknej przyjaciółki Franci Raisy. Ona dała mi wyjątkowy prezent i ofiarę, oddając mi swoją nerkę. (…) Bardzo cię kocham, siostro."

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Selena Gomez przeszła poważną operację! to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.