Shakira promienieje z radości. Gwiazda podzieliła się dobrą nowiną na Instagramie [WIDEO]

Shakira zamieściła na swoim Instagramie nowe wideo. Wokalistka dzieli się fanami radosną nowiną. Życie gwiazdy zmieni się w najbliższym czasie.

Gwiazda, ale i mama

Shakira jest znana z niesamowitego głosu, genialnych umiejętności tanecznych i cudownego usposobienia. Wokalistka nagrała liczne hity takie jak: „Waka Waka”, „Whenever Whenever”, „La Tortura”, „Loca”. Shakira od lat związane jest z piłkarzem Gerardem Pique. Para ma dwóch synów: Milana i Sashę.

W nowej roli?

Na wideo widzimy Shakirę zapowiadającą nowe talent show. Gwiazda już podpisała kontrakt z telewizją NBC. Program nosi tytuł „Dancing with Myself”. Wokalistka będzie producentem wykonawczym show, jak również jurorką oceniającą występy tancerzy.

Jurorka i tancerka 

Co tydzień do rywalizacji stanie nowa grupa uczestników, w różnym wieku. Jurorzy będą wymyślać im zadania. Dodatkowo będą oni instruktorami uczestników. Trudnością będzie zapamiętanie choreografii w krótkim czasie. Występy będą odbywać się przed prawdziwą publicznością. Na najlepszego tancerza/tancerkę czeka nagroda pieniężna. Zwycięzcę wyłonią widzowie. Jak stwierdziła Shakira:

Taniec jest niesamowicie potężną siłą, która towarzyszy mi przez całe życie. Chcę pokazać światu, jak bardzo może nas zmieniać, dawać nam siłę, ale i być zabawnym.

Źródło:PAP

Shakira pochwaliła się zmysłowymi zdjęciami. „Jak to możliwe, że masz 44 lata!” [ZDJĘCIA]
Może to nieco ryzykowane stwierdzenie, ale Shakira z pewnością jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek na świecie. Choć początki kariery ma już dawno za sobą, wciąż zaskakuje fanów...

Shakira uwodzi na "romantycznym" zdjęciu. Odsłania ciało i stawia na naturalność!„Niemożliwe, że aż tak gorąca?” [ZDJĘCIE]
Shakira najwyraźniej odkryła sekret młodości i nie musi martwieć się upływającym czasem. Artystka od zawsze cieszy się doskonałym wyglądem, zachwycając nieustannie fanów. Wokalistka...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Shakira promienieje z radości. Gwiazda podzieliła się dobrą nowiną na Instagramie [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.