"Skazana". Aktorka znana z serialu jest ciężko chora. "Dotarła do nas smutna informacja"

Aktorka znana z serialu "Skazana" jest poważnie chora. Monika Dawidziuk walczy z zapaleniem opon mózgowych. "Trzymamy kciuki" - napisała w mediach społecznościowych stacja TVN.

"Skazana". Monika Dawidziuk jest poważnie chora

W czwartek stacja TVN przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych wstrząsające wieści. Monika Dawidziuk, aktorka znana z serialu Playera pt. "Skazana", walczy z groźną chorobą. 42-latka zachorowała na zapalenie opon mózgowych W popularnej produkcji Dawidziuk wciela się w Amfisę Borkow – jedną z sojuszniczek Kosy.

Dotarła do nas smutna informacja o chorobie Moniki Dawidziuk! Aktorka serialu "Skazana" choruje na zapalenie opon mózgowych. Trzymamy kciuki!

– napisano na Facebooku telewizji TVN.

Monika Dawidziuk w serialu "Skazana"

Czy to oznacza, że postać odgrywana przez Monikę Dawidziuk zniknie ze "Skazanej"? Wiele wskazuje na to, że w drugim sezonie ponownie zobaczymy Amfisę. Wszystko dlatego, że zdjęcia do kontynuacji produkcji zakończyły się w lutym tego roku. Poza tym Dawidziuk została wymieniona w obsadzie "Skazanej 2". Dodajmy, że premiera nowych odcinków popularnego serialu zaplanowana jest na jesień tego roku.

Zapalenie opon mózgowych – czym jest?

Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych to groźna choroba zakaźna, którą najczęściej wywołują wirusy lub bakterie. Do zakażenia dochodzi zazwyczaj przez krew, gdy drobnoustroje przedostają się do płynu mózgowo-rdzeniowego. Pierwsze objawy choroby pojawiają się od 2 do 5 dni po zarażeniu. Są to m.in. wysoka gorączka, dreszcze, silne bóle głowy i karku, a czasami senność i śpiączka. Zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych wymaga natychmiastowej hospitalizacji. Leczenie tej choroby zależne jest od rodzaju drobnoustrojów, które zaatakowały organizm.

Silna burza zabiła dwoje dzieci
Tragiczna w skutkach okazała się burza, która 18 sierpnia przetoczyła się przez Austrię. Kilkanaście osób odniosło rany, a dwoje dzieci zginęło.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze