Sklep Lidl i kolejna promocja. Można zyskać całkowity zwrot ceny! Wystarczy kupić ten produkt

Na czym polega nowa promocja w sklepie Lidl? Już od jutra konsumenci będą mogli zyskać zwrot ceny za jeden produkt. Co już dokładnie wiadomo? Sprawdźcie!

Sklep Lidl. Promocja na ser od 8.08 do 12.08. Na czym polega?

Zakupy – jedni je kochają, a inni nienawidzą. Konsumenci chętnie sprawdzają nowe promocje, a popularne sieci sklepów zachęcają ich do wypełniania koszyków, szykując coraz to nowe propozycje. Sklepy działające pod szyldem: „Lidl” w ostatnim czasie zachęcały swoich klientów do zakupów, proponując im rabat za zakup masła. Teraz wiele wskazuje na to, że już wkrótce wystartuje kolejna akcja promocyjna! Tym razem obejmie ser w plastrach Pilos (500 g) w cenie: 12,37. Jeśli podczas zakupu konsumenci zeskanują aplikację Lidl Plus, to wówczas będą mogli otrzymać zwrot pieniędzy w postaci vouchera.

Jak skorzystać z promocji w sklepach Lidl? Po co aplikacja Lidl Plus?

Od kiedy obowiązuje promocja w Lidlu? Posiadacze aplikacji Lidl Plus będą mogli z niej korzystać od najbliższego poniedziałku do piątku włącznie, czyli w dniach: 8-12 sierpnia.

Jak skorzystać z promocji?

Jest to bardzo proste; wystarczy kupić wspomniany produkt, podczas finalizacji zakupów zeskanować aplikację, a następnie odebrać zwrot kosztów w postaci kuponu rabatowego na kolejne zakupy za minimum 15 złotych. Co ważne, wspomniany bonus pojawi się właśnie w aplikacji – jeszcze tego samego dnia.

Szczegóły dotyczące promocji znajdują się w aplikacji Lidl Plus. Skorzystacie z takiej propozycji zakupowej?

Źródło: materiały prasowe.

W Rossmannie się zaczęło! Kosmetyki za półdarmo. Niewiarygodne przeceny w drogeriach
W Rossmannie wystartowały nowe promocje. Od 2 sierpnia 2022 roku taniej dostaniemy wiele popularnych kosmetyków. Niektóre z nich za mniej niż połowę regularnej ceny! To prawdziwe promocyjne szaleństwo.

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze