"Ślub od pierwszego wejrzenia". Rodzina Żuchowskich w komplecie. Uczestniczka show pokazała córkę

Aneta i Robert Żuchowscy z programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia" zostali rodzicami wcześniaka. Teraz uczestniczka show podzieliła się na Instagramie radosną nowiną - mała Hania wreszcie mogła wyjść ze szpitala!

„Ślub od pierwszego wejrzenia”. Finał 9. sezonu

„Ślub od pierwszego wejrzenia” nie przestaje zaskakiwać! Nowy sezon przyniósł kolejne wątki, a uczestnicy przed kamerami musieli podejmować ważne, życiowe decyzje. Jaki będzie finał 9. serii? Które pary przetrwały? O tym pisaliśmy w artykule poniżej.

Te pary przetrwały! Finał "Ślubu od pierwszego wejrzenia 9"
Chociaż wczoraj wieczorem w telewizji można było zobaczyć dopiero przedostatni odcinek 9. edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia", użytkownicy Playera mogli już poznać zakończenie eksperymentu. Z przedpremierowego wydania programu...

Telewizyjny eksperyment sprawił, że w 6. edycji spotkali się i pokochali Aneta Czajkowska i Robert Żuchowski. Najpierw był ślub, a dopiero później wzajemne poznawanie „drugiej połówki”. Czas pokazał, że udział w telewizyjnym projekcie był dla Anety i Roberta „strzałem w dziesiątkę”. Co słychać u nich dziś?

Aneta i Robert Żuchowscy – dzieci

Obecnie państwo Żuchowscy razem wychowują dwójkę dzieci. Mieszko przyszedł na świat w lutym 2022 roku. Niedawno uczestnicy „Ślubu…” wyjawili, że ponownie zostali rodzicami. Tym razem do ich rodziny dołączyła dziewczynka – Hania. Jej „start” był jednak trudny: córeczka pary jest bowiem „ekstremalnym wcześniakiem”.

(…) Pod koniec 24. tygodnia ciąży, 11 czerwca 2023 roku, po około dobie skurczów, stety/niestety, urodziłam. Urodziłam 700 gramów cudu. Cudu, który jeszcze kilka tygodni temu, jak mnie poinformowano, miał być poronieniem. Tak zostaliśmy rodzicami ekstremalnego wcześniaka – siedmiuset gramowej, malutkiej, przepięknej, walecznej Hani. Hani Żuchowskiej – pisała pod koniec października Żuchowska.

 

Teraz mama Hani przekazała internautom, że wreszcie mogła zabrać córkę do domu. Pokazała również pociechę w pełnej krasie.

Robert i Aneta Żuchowscy ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” rodzicami wcześniaka

Aneta Żuchowska ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” dodała na Instagram nowe zdjęcie Hani. Zestawiła je z fotografiami powstałymi kilka tygodni wcześniej.

Przesuń w prawo.

Przy okazji podzieliła się z użytkownikami sieci radosną nowiną: Hania mogła opuścić szpital!

Dostaliśmy najpiękniejszy prezent na Dzień Wcześniaka (17 listopada – przyp. red)... swojego wcześniaka do domku. Hania większość dnia przespała, dzień pełen emocji, w domu tyle atrakcji i jeszcze ten brat, tak szybko biega i tak głośno krzyczy. (Patrz, jak urosłam! Trzecia fotka). Pozdrawiamy.

Najnowszy post żony Roberta zyskał mnóstwo komentarzy. Internauci słali w stronę rodziny wiele ciepłych słów:

Hania jaka podobna do mamy! Teraz, jak jest już w domku, to będzie tylko lepiej. Wszystkiego dobrego dla całej Waszej rodzinki!

Bardzo się cieszę, Pani Anetko, że już jesteście wszyscy razem w domku. Śledzę Państwa losy i zasmuciłam się, kiedy oznajmiliście, co się wydarzyło w czerwcu. Ale najcudowniejsze jest to, co teraz i życzę z całego serca, żeby każdy kolejny dzień był cudowny, zdrowy i Hania jak najszybciej dogoniła rówieśników. Zdrówka, zdrówka dla Was. Uściski.

Dużo zdrowia dla Hani. Wszystkiego dobrego dla całej Waszej rodziny.

Pełnia szczęścia. Rośnij zdrowo, Haniu.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aneta Żuchowska (@anet.zuchowska)

Aneta i Robert ze "Ślubu..." nie wybrali razem imienia dla córki. "Po prostu wpisał"
W ostatnim czasie uczestniczka programu: "Ślub od pierwszego wejrzenia" - Aneta Żuchowska - podzieliła się poruszającą historią. Okazało się, że wraz z mężem - Robertem - powitali na świecie córkę, która jest wcześniakiem....

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena "Ślub od pierwszego wejrzenia". Rodzina Żuchowskich w komplecie. Uczestniczka show pokazała córkę to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.