"Ślub od pierwszego wejrzenia" i ciąża! Agnieszka Łyczakowska eksponuje krągłości. Te zdjęcia to hit!

Agnieszka Łyczakowska jest w zaawansowanej ciąży. Żona Wojciecha Janika podzieliła się wyjątkowymi fotografiami, na których z dumą prezentuje coraz większe krągłości. Na fotografiach nie zabrakło także jej partnera!

„Ślub od pierwszego wejrzenia 4”. Agnieszka Łyczakowska w ciąży

Agnieszka Łyczakowska i Wojciech Janik to para, którą połączył… program telewizyjny! Właśnie oni wzięli bowiem udział w programie: „Ślub od pierwszego wejrzenia”, a eksperci uznali, że stworzą udany związek. O tym, że był to „strzał w dziesiątkę”, świadczyć mogą ich dalsze losy. W finale 4. eszonu Agnieszka i Wojtek nie tylko postanowili kontynuować swoją znajomość, ale też rozwijać łączące ich uczucie! Obecnie małżonkowie przygotowują się do roli rodziców, a już wiadomo, że niebawem na świecie pojawi się ich córka. Radosny czas oczekiwania na maleństwo zakochani postanowili wzbogacić również o m.in. sensualną sesję zdjęciową „we trójkę”. Podobne kadry znalazły się zarówno na Instagramie Łyczakowskiej, jak i jego partnera.

Przesuń w prawo.

„Nie każdy dzień w ciąży jest łatwy”

Pod najnowszymi fotografiami Agnieszka Łyczakowska przyznała, iż nie może się doczekać pierwszego spotkania z córką:

Nie każdy dzień w ciąży jest łatwy, ale każdy przybliża mnie do spotkania z tobą.

Z kolei jej mąż pokusił się o refleksyjny wpis, w którym podzielił się swoimi przemyśleniami na temat ważnych, życiowych zmian:

Choć jeszcze Ciebie nie widać na zdjęciu, to jesteś z nami, a nasze spotkanie coraz bliżej. Powoli zaczynamy odliczać dni. Coraz większy stres, coraz więcej myśli, ale też coraz więcej szczęścia (i obowiązków). Też się denerwujecie/ denerwowaliście jak, zbliżał się dzień rozwiązania?

– zwrócił się do internautów.

Pod zdjęciami autorstwa Katarzyny Tulei pojawiło się mnóstwo komplementów, a także życzeń dla całej rodziny:

Przepiękne zdjęcia, szczęśliwego rozwiązania!

Coś pięknego i magicznego,

Wygraliście życie, miłość i siebie... Czego można chcieć więcej... pozdrawiam i trzymam kciuki.

Prześliczne zdjęcia, bije z nich magia miłości.

Agnieszka i Wojtek poznali się w 4. odsłonie „ŚOPW”, a obecnie TVN emituje kolejną, 6. już edycję show! Oglądacie?

"Ślub od pierwszego wejrzenia" odcinek 6. Mamy pierwsze kryzysy? [STRESZCZENIE ODCINKA]
Kasia zaczyna mieć pierwsze wątpliwości co do jej relacji z Pawłem, jednak on zdaje się nie widzieć jej dystansu. Julia zaczęła dostrzegać pierwsze wady, ale także i zalety swojego męża. Aneta chce stopniowo budować związek z Robetem, gdyż ma...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze