Śmierć w serialu "Barwy szczęścia"! Ostatni odcinek przed przerwą w emisji w cieniu tragedii

W piątek 26 maja TVP 2 pokaże ostatni odcinek serialu: "Barwy szczęścia" przed wakacyjną przerwą w emisji. Streszczenia epizodów wskazują na to, że bohaterowie pogrążą się w żałobie... Co dokładnie się wydarzy?

„Barwy szczęścia”, ostatni odcinek przed wakacjami 2023. Śmierć w serialu!

Ostatni odcinek serialu: „Barwy szczęścia” przed wakacyjną przerwą w emisji widzowie zobaczą w piątek 26 maja! To pokłosie decyzji o „przyśpieszeniu” letniej ramówki TVP. W konsekwencji telewizyjni fani musieli pogodzić się m.in. z zakończeniem sezonu „M jak miłość”, a więcej o tym pisaliśmy w artykule poniżej.

Widzowie "M jak miłość" oburzeni kilkumiesięczną przerwą w emisji. Kiedy serial wróci do TV?
No i stało się! "M jak miłość" znika z TV na czas wakacji. Przerwa w emisji nowych odcinków nie spodobała się widzom, którzy wyrazili swoje oburzenie w komentarzach. Kiedy "Emka" wróci na...

Podobny los czeka też „Barwy szczęścia”. Co przyniesie piątkowy epizod, który zarazem będzie finałem tej odsłony produkcji? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że 2825. odcinek serialu zakończy się dość dramatycznie. Sygnalizuje to już zapowiedź Barw…”. Fotografie ukazujące Kasię (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki) zostały opatrzone krótkim, ale za to wymownym opisem.

Najpierw radość, potem łzy rozpaczy. Finałowy odcinek sezonu serialu Barwy Szczęścia już dziś o 20:10 w #TVP2 – można przeczytać w poście opublikowanym na facebookowym profilu TVP: „Bądźmy razem”.

Streszczenie odcinka „Barw szczęścia” wskazuje na to, że Górka otrzyma tragiczną wiadomość o śmierci ojca. Jak zginie Stefan Górka (Krzysztof Kiersznowski)?

„Barwy szczęścia”, odcinek 2825. Emisja w TVP 2 w piątek 26 maja o godz. 20:10. Stefan nie żyje!

Jak podaje „Świat Seriali”, 2825. odcinek „Barw szczęścia” będzie poświęcony m.in. Kasi i Łukaszowi, którzy wciąż będą mierzyć się z problemami dotyczącymi kupionej posiadłości. Para dowie się, że oszustka Borecka (Małgorzata Osiej-Gadzina) została zatrzymana i wkrótce odpowie za swoje czyny! Niestety szybko uczucie ulgi zastąpi ogromny ból – do Katarzyny zadzwoni Waleria (Ewa Ziętek), która przekaże jej wstrząsającą informację o śmierci Stefana. Mężczyzna umrze nagle – we śnie.

Ale o czym ty mówisz? Jak to... nie żyje... – Górka będzie w ogromnym szoku.

Pogrążona w żałobie wdowa poinformuje Kasię, iż chce, by Stefan został pochowany w Norwegii, gdzie mieszkał w ostatnim czasie. Co jeszcze wydarzy się w „Barwach szczęścia”? Tego dowiemy się po wakacjach!

Krzysztof Kiersznowski – śmierć

Takie zakończenie wątku Stefana Górki  to rozwiązanie, po jakie sięgnęli scenarzyści w związku ze śmiercią Krzysztofa Kiersznowskiego. Wybitny aktor zmarł 24 października 2021 roku w wieku 70 lat. Ostatni odcinek „Barw…” z udziałem Kiersznowskiego został wyemitowany początkiem stycznia zeszłego roku. W 2543. epizodzie Górka postanowił wyjechać do Norwegii, by tam zawalczyć o swój związek z Walerią. Odcinek został uzupełniony o wspomnieniowy materiał o Kiersznowskim.

"M jak miłość". Śmierć w serialu! Magda pogrąży się w żałobie
Nowe odcinki "M jak miłość", które widzowie zobaczą w TV dopiero po wakacjach, upłyną pod znakiem dramatycznych wydarzeń. Wiele wskazuje na to, że Magda (Anna Mucha) otrzyma tragiczną...


 
Oceń ten artykuł 0 0