"M jak miłość" bez nowych odcinków. Przerwa w emisji potrwa kilka miesięcy! Kiedy nowy odcinek w TV? [DATA]

No i stało się! "M jak miłość" znika z TV na czas wakacji. Przerwa w emisji nowych odcinków nie spodobała się widzom, którzy wyrazili swoje oburzenie w komentarzach. Kiedy "Emka" wróci na „szklane ekrany”?

Dlaczego nie ma „M jak miłość” w poniedziałek 29 maja 2023? Kiedy nowy odcinek?

Czemu nie ma „M jak miłość”? Kiedy kolejny odcinek? Do kiedy trwa przerwa w emisji? To pytania, jakie mogą zadawać sobie widzowie serialowego hitu. Nadawca postanowił bowiem „przyśpieszyć” start „letniej ramówki”, co oznaczało szybszy koniec sezonu. Ostatni odcinek „M jak miłość” przed wakacjami odbiorcy mogli zobaczyć we wtorek 23 maja. Właśnie wówczas został wyemitowany 1734. epizod „Emki”, w którym sporo miejsca poświęcono m.in. Marcinowi (Mikołaj Roznerski) i Izie (Adriana Kalska).

Kiedy więc oglądać 1735. odcinek „M jak miłość”? Chociaż niektórzy wciąż liczą na to, że zobaczą swój ulubiony serial w poniedziałek 29 maja lub we wtorek 30 maja, to wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że tak się nie stanie. Jak podaje „Świat Seriali”, „Mjm” wróci do telewizyjnej „Dwójki” dopiero po wakacjach.

„M jak miłość” po wakacjach 2023. Co się wydarzy?

Według wspomnianego źródła nowy odcinek „M jak miłość” premierowo będzie można obejrzeć w TVP 2 dopiero w poniedziałek 28 sierpnia o stałej porze. Informacja ta miała pojawić się w „Kulisach serialu M jak miłość” poprzedzających finał sezonu.

Co wydarzy się w „M jak miłość” po wakacjach? Opisy i streszczenia odcinków dostępne w sieci "zdradzają", że bohaterowie produkcji zmierzą się z kolejnymi problemami! Piotr (Marcin Mroczek) będzie walczył o powrót do zdrowia, a Kinga (Katarzyna Cichopek) wraz z Marią (Małgorzata Pieńkowska) zaczną drżeć o jego życie. Sporo wydarzy się także u wspomnianych już Izy i Marcina – czy będą razem? Co jeszcze przyniesie nowy sezon? Tego widzowie dowiedzą się po wakacyjnej przerwie w emisji.

Ostatni odcinek „M jak miłość” przed wakacjami 2023 oczami widzów

Dlaczego „M jak miłość” znika z anteny? Decyzja o tak szybkim zakończeniu sezonu wywołała falę niezadowolenia wśród widzów. W komentarzach zamieszczanych pod oficjalnymi postami w sieci wciąż przybywa nowych wpisów:

Jak można tak szybko wprowadzić przerwę wakacyjną, żeby chociaż puścili coś ciekawego w zamian, a tu nie, sama nuda w tej telewizji przez 3 miesiące (…).

Jestem strasznie zawiedziona tą szybką zmianą odcinka finałowego, który miał być dopiero za tydzień.

Coraz szybciej się te sezony kończą. Niedługo się skończy w kwietniu.

Dlaczego już w maju jest koniec? Bez przesady.

Jestem ciekawa, czy w ogóle kiedyś producenci zauważą, że ludzie nie wyjeżdżają na wakacje na 2 miesiące, a są i tacy jak ja, którym praca nie zawsze pozwala na urlop i serial powinni emitować przez wakacje. Wieczór to jedyny czas podczas dnia, kiedy mogę odpocząć i cokolwiek obejrzeć.

Jak widać, „M jak miłość” niezmiennie wzbudza wiele emocji. Będziecie oglądać „Emkę” po wakacjach?

Kontuzja gwiazdy "M jak miłość". Serialowy Zduński porusza się o kulach. Tak odpowiedział na pytanie o zdrowie
Rafał Mroczek - czyli serialowy Paweł Zduński z "M jak miłość" - walczy z kontuzją. Aktor wrzucił na Instagram nowe zdjęcia, na których widać, że wciąż porusza się o kulach,...

Oceń ten artykuł 0 0