hity na MAXXa
hity na MAXXa

Smolasty pokazał nową dziewczynę. Fani pytają: "A co z Nicole?". Raper odpowiedział

Smolasty i Nicole Akonchong nie są już razem. Piosenkarz wyjawił, że niedawno rozstał się z finalistką "Top Model". Teraz pokazał na Instagramie zdjęcia z nową dziewczyną. Ujawnił też, dlaczego nie jest już z Nicole.

Pierwsze plotki o tym, że Smolastego i Nicole Akonchong łączyło coś więcej, pojawiły się pod koniec ubiegłego roku. Teraz po kilku miesiącach wyszło na jaw, że piosenkarz i finalistka "Top Model" się rozstali.

Smolasty rozstał się z Nicole Akonchong

27-letni raper w maju ubiegłego roku zaczął spotykać się z Blanką Stajkow, która wkrótce będzie reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji. Para najwyraźniej rozstała się po kilku miesiącach, bo już w grudniu pojawiły się pierwsze doniesienia, jakoby nową dziewczyną Smolastego była Nicole Akonchong – finalistka dziesiątego sezonu "Top Model". Co ciekawe, Nicole i Blanka brały udział w tej samej edycji programu modowego. Stajkow odpadła jednak na etapie bootcampu, a później zdecydowała się zająć muzyką.

Smolasty pokazał nową dziewczynę

Ostatnio okazało się, że związek Smolastego i Nicole Akonchong przeszedł do przeszłości. Piosenkarz ujawnił to na Instagramie po gali wręczenia Fryderyków, na której nie udało mu się zdobyć statuetki w kategorii Album roku hip hop.

Nie mam Fryderyka, ale mam Fryderykę

– napisał, publikując kadry z nową partnerką.

Pod wpisem wylała się lawina pytań na temat Nicole. Artysta pod jednym z komentarzy wyjawił, dlaczego rozstał się z Akonchong.

A co z Nicole?

– zapytał jeden z fanów.

Nie wyszło, mimo sympatii i dobrej energii. Mam nadzieję, że ty jesteś w trwałej i szczęśliwej relacji, bo to taka rzadkość w tych czasach

– odpisał raper.

Dotychczas nie wiadomo, kim jest nowa wybranka Smolastego. Na opublikowanych zdjęciach nie widać bowiem jej twarzy.

Blanka nagrała nową wersję "Solo". Fani: "Zdecydowanie lepiej. Taką dać na Eurowizję" [WIDEO]
Blanka Stajkow, która w maju wystąpi na Eurowizji w Liverpoolu, zaprezentowała swoim fanom "Solo", jakiego jeszcze nie znali. Odświeżona, zaskakująca wersja utworu nie wszystkim się spodobała, ale...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Smolasty pokazał nową dziewczynę. Fani pytają: "A co z Nicole?". Raper odpowiedział to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.