Sobel prezentuje singiel "Piękni ludzie". Zobacz teledysk! [WIDEO]

Sobel wraca po rocznej przerwie wydawniczej. Artysta prezentuje nowy singiel "Piękni ludzie". Do sieci, na platformę YouTube, trafił też teledysk.

Sobel prezentuje nowy singiel

Najnowszy singiel to uczta dla każdego wrażliwca. „Piękni ludzie” to utwór, w którym odnajdzie się każdy z nas, bo przecież wszyscy jesteśmy piękni. Czy na pewno? Sobel odważnie podważa tę tezę w niemalże całym numerze.

Warstwa wizualna singla to coś, czego na próżno szukać w polskiej muzyce, a przede wszystkim w rapie, z którym często kojarzony jest artysta. Sobel odważnie wizualizuje emocje i prawdy zawarte w tekście. Zdeformowana twarz, niewymiarowe ucho czy spuchnięta noga, sprawiają, iż jest tym, o kim śpiewa. Niepięknym człowiekiem. Warto jednak zastanowić się też nad metaforyczną stroną tekstu. Ludzie potrafią w swoim zachowaniu być niepiękni – nikt nie jest doskonały.

Sobel "Piękni ludzie" - zobacz teledyskUtwór zwiastowała szeroka kampania promocyjna, na którą składała się akcja outdoorowa oraz seria enigmatycznych wpisów w social mediach, które oparte były o tajemniczą księgę z bajkową, aczkolwiek mroczną historią. Opowieść snuł sam Modest Ruciński. Znany dubbingowiec, który podkłada głos postaci Ricka ze znanej animacji Rick i Morty.

Patricia Kazadi odsłania biust. Siateczka niewiele pozostawia wyobraźni... [WIDEO]
Patricia Kazadi nie zwalnia tempa. Artystka pod koniec tygodnia wypuściła nowy utwór, w którym towarzyszy jej Ten Typ Mes. Teledysk do singla "Ona" jest już dostępny w sieci i robi wrażenie. Zmysłowe...

Oceń ten artykuł 1 1

Ogólna ocena Sobel prezentuje singiel "Piękni ludzie". Zobacz teledysk! [WIDEO] to: 50% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze