Sobowtór Eda Sheerana ma kłopoty. Co przeskrobał?

28-latek wygląda jak klon Eda Sheerana. Jakiś czas temu zbytnie, niezamierzone podobieństwo do piosenkarza ściągnęło na niego kłopoty. 

Sobowtór Eda Sheerana ma kłopoty

28-letni Ty Jones z Manchesteru (Wielka Brytania) jest znany ze swojego niesamowitego podobieństwa do Eda Sheerana. Przez jakiś czas Brytyjczyk korzystał z faktu, że do złudzenia przypomina piosenkarza. Wykorzystał swoje pięć minut sławy. Jego profil na TikToku obserwowało ponad 100 000 tysięcy osób.  
W pewnym momencie Ty Jones zniknął z mediów społecznościowych. Okazało się, że nie była to jego decyzja, a „kara" nałożona przez administratorów TikToka. W rozmowie z The Sun przyznał, że został wyrzucony z platformy za podszywanie się pod gwiazdę popu.

Brytyjczyk uważa, że to wokalista się pod niego podszywa

Decyzjawładz medium społęcznościowego rozjuszyła Brytyjczyka.

Może TikTok powinien zakazać Edowi Sheeranowi kopiowania mnie? W końcu wyglądamy tak samo

– żalił się dziennikarzom.

TikTok to moja praca na cały etat. Tutaj promuję to, czym się zajmuję, swoją firmę

– dodał.

Sobowtór piosenkarza z Halifax wyznał, że nie ma muzycznego talentu. Na swoich nagraniach zawsze informował widzów, że nie umie śpiewać i nie jest Edem Sheeranem. Według relacji 28-latka zbytnie podobieństwo do gwiazdora negatywnie odbija się także ma jego życiu uczuciowym. Trudno mu spokojnie randkować, bo od razu rzucają się na niego tłumy fanek Eda. Ty Jones powiedział, że wiele jego dziewczyn było zazdrosnych o jego popularność.

Rozzłoszczony mieszkaniec Manchesteru zwrócił się z pytaniem do administratorów TikToka o to, dlaczego zablokowano mu profil. Po wyjaśnieniu, jego konto znów pojawiło się w tym medium społecznościowym.

Emily Ratajkowski odsłoniła się w odważnej sesji pod prysznicem [FOTO]
Emily Ratajkowski znów zaprezentowała fanom odważne kadry. Tym razem słynna modelka zapozowała pod prysznicem. Wykonano je w czasie wizyty celebrytki w Rio de Janeiro.

Oceń ten artykuł 0 0