Spotify wprowadza nową aplikację! Pozwoli na kontakt ze znajomymi

Spotify zdecydował się wprowadzić aplikację, która umożliwi większą interakcje z naszymi znajomymi! Spotify Greenrom ma umożliwić spotkania z przyjaciółmi i rodziną przy dyskusjach na różne tematy. Aplikacja jest już dostępna do pobrania na urządzenia z system Android i iOS.

Spotify udostępnia nową aplikację

Spotify jest obecnie jedną z najpopularniejszych bibliotek muzycznych. W największej platformie streamingowej wciąż prężnie rozwija się m.in. usługa podcastów. Serwis niedawno dodał też nową funkcję, która umożliwia udostępnianie tzw. sesji grupowych i wspólne słuchanie tych samych utworów w rodzinnym gronie lub z grupą przyjaciół.

Już jakiś czas temu mówiło się o tym, że Spotify planuje wypuścić aplikację do komunikowania się z ludźmi. Teraz serwis streamingowy zdecydował się wprowadzić swoje plany w życie i niedawno udostępnił Spotify Greenroom. Aplikacja jest już dostępna do pobrania na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Spotify Greenroom pozwoli wziąć udział w dyskusjach

Spotify Greenroom oferuje możliwość tworzenia osobnych grup i dyskutowania w nich na różne tematy. Taka forma czatu głosowego ma pozwolić każdej osobie na dzielenie się swoimi poglądami z innymi. Użytkownicy mają też możliwość stworzenia własnego miejsca do dyskusji, w którym będą przemawiać przed całym światem. Oczywiście, mogą też stworzyć własny kanał, na którym możliwe będzie rozmawianie tylko ze znajomymi. Spotify udostępnił szeroką gamę kategorii pokojów, takich jak muzyka, produkcja muzyki, plotki, filmy i seriale oraz sport.

Do zalogowania się w aplikacji wystarczy jedynie konto w głównej wersji serwisu. Spotify Greenroom ma jednak przed sobą poważną konkurencję. Istnieje już wiele alternatyw dla tego typu czatów głosowych, a największą z nich jest Discord, który bardzo rozwinął się w okresie pandemii. Przykładowo, to właśnie na tej platformie prowadzono część zajęć zdalnych. Za kilka miesięcy okaż się, czy Spotify Greenroom przyjął się w Polsce.

Planujecie korzystać z tej aplikacji?

Netflix otwiera swój własny sklep! Co będzie można w nim kupić?
Najpopularniejsza platforma oferująca tysiące filmów i seriali zdecydowała się na otwarcie swojego internetowego sklepu. Fani produkcji amerykańskiego giganta znajdą w nim setki ciekawych rzeczy! Co można...

Oceń ten artykuł 0 0