Starmach ubrała już choinkę. Wymownie odpowiedziała na krytykę [FOTO]

Ania Starmach od kilku dni publikuje w sieci zdjęcia, na których pokazuje, że nie udekorowała już dom świątecznymi ozdobami. Jurorka "MasterChefa" spotkała się z krytyką ze strony internautów. Zamieściła wymowną odpowiedź.

Ania Starmach – kariera, Instagram

Ania Starmach to bardzo lubiana postać polskiego show-biznesu. Widzowie doskonale znają ją z programów „MasterChef” „MasterChef Junior”, gdzie ocenia dania przygotowane przez uczestników. Fani wspominanych formatów poznali ją jako niezwykle sympatyczną jurorkę, która także wielokrotnie pomagała wyjść kucharzom z opresji. 36-latka cieszy się również dużą popularnością w sieci. Jej profil na Instagramie obserwuje aż 611 tysięcy internautów. Ania Starmach przeplata tam treści dotyczące jej życia zawodowego i prywatnego.

Ania Starmach ubrała choinkę

Mimo że na święta musimy jeszcze trochę poczekać, jurorka „MasterChefa” opublikowała zdjęcia, na których pokazała, że już nie może doczekać się Bożego Narodzenia. Na jej profilu od kilku dni pojawiają się kadry, na których widać gwiazdy betlejemskie, kubki i poduszki ze świątecznymi motywami oraz ubraną choinkę.

Ania Starmach nigdy nie może narzekać na brak interakcji ze strony internautów. I tym razem sekcja komentarzy szybko się zapełniła. Opinie fanów są podzielone. Część z nich skrytykowała świąteczne dekoracje, jakie pojawiły się w domu jurorki „MasterChefa”. Ich zdaniem na tego typu wystrój wnętrz jest zdecydowanie za wcześnie.

Omg, niedługo w lipcu będziecie choinki ubierać…
Może zostawmy choinkę na cały rok w pokoju, po co się ograniczać
Przesada z tą choinką
Jak będą Święta to dzieci zapomną po co ona już tyle stoi, sory paranoja i żal, że nie ma już prawdziwej tradycji - czytamy. 

Inni stanęli w jej obronie:

Jak pięknie!! Życzę jak najwięcej takich dobrych momentów!
Kto chce niech sobie przesadza, ważne, żeby domownicy szczęśliwi! Wam nic do tego
I cudownie! Ja jutro powieszę girlandę na okno i będę do lutego cieszyć się cudownym klimatem świąt.

Ania Starmach odpowiada na krytykę

Ania Starmach nie tylko zobaczyła nieprzychylne opinie, ale także postanowiła na nie odpowiedzieć. Jurorka „MasterChefa” weszła w dyskusję bezpośrednio w komentarzach i opublikowała swoje zdjęcie na Insta Stories, a na nim krótko i stanowczo oświadczyła, co myśli o krytyce, jaka na nią spadła.

Dzień dobry! Dla ciekawskich: choinkę mam tylko w domu na wsi, ale że wzbudza ona TAKIE kontrowersje, to chyba kupię też do KRAKOWA. A co!

Fot. Instagram/@ania_starmach

Kąśliwie zaczepił Joannę Koroniewską. Aktorka nie zostawiła tego bez komentarza
Joanna Koroniewska musiała ostatnio zmierzyć się z hejtem na Instagramie. Jeden z internautów zasugerował, że ona i jej dwie znane koleżanki są zaniedbane. Aktorka nie pozostawiła tego bez komentarza.

Oceń ten artykuł 0 0