Sunrise Festival 2020. Grupa Faithless pojawi się na scenie!

Gotowi na kolejną dawkę gorących, festiwalowych wrażeń? Odsłaniamy kolejne karty Sunrise Festivalu 2020! Już wiadomo, że pojawi się na nim mnóstwo gwiazd, a teraz z przyjemnością możemy ogłosić, że na scenie nie zabraknie także zespołu Faithless! Koniecznie sprawdźcie szczegóły!

Faithless i Sunrise Festival 2020

Zachwycają świat już od ćwierć wieku! Teraz zachwycą publiczność w Podczelu! Kultowa grupa Faithless zagra na Sunrise Festival 2020. Nagrali 6 studyjnych albumów, które sprzedały się w 15 milionach egzemplarzy! Autorzy takich wyjątkowych przebojów jak „Insomnia” i „GodIsADJ”, które na stałe zapisały się złotymi zgłoskami w historii muzyki elektronicznej.

Ich singiel „WeCome1” zdobywał szczyty list przebojów na całym świecie! Grupa Faithless to żywa legenda, wobec której nikt nie może przejść obojętnie. Z pewnością to będzie występ, który zapisze się na długo w historii naszego festiwalu! Brytyjski kolektyw zagra DJ seta na Red Stage pierwszego dnia Sunrise Festivalu.

Sunrise Festival 2020

Sunrise Festival 2020 zbliża się wielkimi krokami. Już w lipcu Podczele po raz kolejny zamieni się w stolicę muzyki elektronicznej, a to wszystko dzięki gwiazdom, które wystąpią na scenach festiwalu. Oprócz zespołu Faithless na festiwalowych scenach pojawią się takie gwiazdy jak m.in.: Carl Cox, Anna Tur b2b Metodi Hristov, Andrea Oliva, Sasha & Digweed, a także Fatboy Slim.

Start sprzedaży biletów już 1 marca. Szczegóły na oficjalnej stronie festiwalu.

Sunrise Festival 2020. Fatboy Slim wystąpi w Kołobrzegu!
Świetne wieści dla fanów legendarnego Fatboya Slima! Brytyjski artysta przyjedzie do Polski i wystąpi na tegorocznym Sunrise Festivalu. W Kołobrzegu z pewnością wybrzmią...

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Sunrise Festival 2020. Grupa Faithless pojawi się na scenie! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.
Komentarze