hity na MAXXa
hity na MAXXa

Sunrise Festival 2024. Kto wystąpi? Imponujący line-up tegorocznej edycji

W tym roku Sunrise Festival świętuje swoją 20. edycję. Przygotuj się na trzy dni pełne muzyki, energii i niesamowitych wrażeń. Poznaj szczegóły!

 

Sunrise Festival, jeden z najważniejszych muzycznych eventów w Europie Środkowo-Wschodniej, znów zaprasza na swoje plaże. Od 2003 roku, kiedy to pierwsze dźwięki house i trance wypełniły kołobrzeski amfiteatr, festiwal stał się mekką dla fanów elektronicznych brzmień. W tym roku, od 19 do 21 lipca, odbędzie się wyjątkowa, 20. edycja festiwalu, która obiecuje być niezapomnianym przeżyciem.

Co nowego w tym roku?

Organizatorzy zapowiadają, że tegoroczna edycja będzie pełna nowości i zaskakujących rozwiązań na najwyższym poziomie. To doskonała okazja, by świętować wspólnie dwie dekady niezapomnianych wrażeń i nieustającej pasji do muzyki. Nie przegap tej imprezy!

Bilety

Zainteresowani uczestnictwem w festiwalu mogą nabywać bilety poprzez oficjalną stronę internetową www.sunrisefestival.pl. Nie czekaj zbyt długo, liczba miejsc jest ograniczona!

Line-up

W tym roku na scenie Sunrise Festival pojawi się plejada gwiazd światowego formatu. Wśród zaproszonych artystów znajdziemy takie nazwiska jak Malaa, Sikdope, Boris Brejcha, Armin van Buuren, Fedde le Grand, Benny Benassi, KSHMR, i wielu innych. Przygotuj się na niezapomniane sety od najlepszych DJ-ów z całego świata.

Nie zapomnij śledzić oficjalnych kanałów festiwalu w mediach społecznościowych, aby być na bieżąco z wszelkimi aktualizacjami i niespodziankami, które organizatorzy przygotowują na tę wyjątkową edycję. Do zobaczenia na Sunrise Festival 2024!

Oceń ten artykuł 0 0