Super Bowl 2023. Rihanna w drugiej ciąży! Piosenkarka odsłoniła ciążowe krągłości

Rihanna wystąpiła w przerwie najważniejszego meczu futbolowego w USA, Super Bowl. 34-latka podczas koncertu chętnie pokazywała zaokrąglony brzuszek. Nie ma już praktycznie żadnych wątpliwości. Artystka spodziewa się drugiego dziecka!

Rihanna wystąpiła w Haltfime Show

"Only Girl (In the World)", "We Found Love" czy "Diamonds" – takie piosenki mogli usłyszeć widzowie, którzy minionej nocy obejrzeli finałowy mecz o mistrzostwo futbolu amerykańskiego. Rihanna już kilka miesięcy temu została ogłoszona gwiazdą tego spotkania. Podczas występu barbadoska piosenkarka zaprezentowała się fanom w czerwonym kombinezonie.

Dodajmy, że występ podczas tzw. Halftime Show jest marzeniem wielu światowych artystów. W ostatnich latach impreza przyciągała przed ekrany ponad 120 milionów widzów.

Rihanna jest w drugiej ciąży

Podczas występu gwiazda chętnie pokazywała zaokrąglony brzuszek. Amerykańskie media błyskawicznie potwierdziły, że 34-letnia wokalistka znów jest w ciąży i spodziewa się drugiego dziecka! Podobno taką informację przekazał również przedstawiciel artystki. Wygląda na to, że wkrótce rodzina Rihanny i A$AP Rocky'ego znów się powiększy. Na razie nieznana jest płeć pociechy.

Rihanna kilka miesięcy temu została mamą

Plotki na temat pierwszej ciąży Rihanny pojawiły się w styczniu ubiegłego roku. Po kilku tygodniach niepewności piosenkarka oficjalnie je potwierdziła, pokazując się fotoreporterom w kreacji odsłaniającej ciążowe krągłości. Informacja o błogosławionym stanie artystki błyskawicznie obiegła media społecznościowe.

Według medialnych doniesień Rihanna w maju urodziła syna. Zarówno artystka, jak i ojciec dziecka – A$AP Rocky, pilnie strzegą tożsamości pociechy. Nieznane jest nawet imię dziecka.

Justyna Majkowska była gwiazdą Ich Troje. Dziś ma 45 lat i tak wygląda [ZDJĘCIA]
Justyna Majkowska pozostaje najpopularniejszą ze wszystkich wokalistek Ich Troje. Trudno się dziwić, bo towarzyszyła Michałowi Wiśniewskiemu i Jackowi Łągwie w czasach największej świetności ich...

Oceń ten artykuł 2 2

Ogólna ocena Super Bowl 2023. Rihanna w drugiej ciąży! Piosenkarka odsłoniła ciążowe krągłości to: 50% / 100%, uzyskana z: 4 głosów.