Święta w "M jak miłość". Barbara Mostowiak nie spędzi Wigilii w Grabinie?

Będzie specjalny odcinek "M jak miłość"! Widzowie po raz kolejny spędzą święta z rodziną Mostowiaków i ich bliskimi. Tym razem jednak Barbara (Teresa Lipowska) nie będzie celebrować tego czasu w Grabinie... Poniżej szczegóły!

„M jak miłość”. Gdzie i kiedy oglądać odcinek świąteczny 2023?

Nowe odcinki „M jak miłość” mają stałe miejsce w programie TV. Kiedy i gdzie je oglądać? Odpowiedź na to pytanie doskonale znają fani serialu. Aby być na bieżąco z tym, co dzieje się u rodziny Mostowiaków i jej bliskich, należy mieć włączone odbiorniki w poniedziałki i we wtorki o godz. 20:55. Epizody emituje telewizyjna „Dwójka”, a powtórki są dostępne w Internecie – na platformie vod.tvp.pl.

Scenarzyści dbają o to, by nie brakowało niespodzianek. W 1758. odcinku wróciła dawno niewidziana „twarz”! Jacek Milecki (Robert Gonera), po raz kolejny pojawił się w życiu Marty (Dominika Ostałowska).

Okazuje się, że to nie koniec zaskoczeń! Z relacji zamieszczonych na Instagramie wynika, że produkcja szykuje odcinek specjalny. Widzowie po raz kolejny będą mogli więc spędzić święta ze swoimi ulubionymi bohaterami.

Odcinek specjalny „M jak miłość”

Przypomnijmy: podobna sytuacja miała miejsce już rok wcześniej. Wtedy to Barbara Mostowiak (Teresa Lipowska) wraz z rodziną wyglądała pierwszej gwiazdki. Wigilia upłynęła pod znakiem niespodziewanej wizyty – do Grabiny dotarł Marek (Kacper Kuszewski)!

Czy tegoroczne specjalne wydanie „Mjm” także będzie pełne zaskakujących gości? Tego nie wiadomo, ale pewne jest, że tym razem bohaterowie spotkają się w bistro Kingi (Katarzyna Cichopek). Oprócz jej męża – Piotra (Marcin Mroczek) będzie również wspomniana już babcia Basia, która chwilowo opuści Grabinę, a także Lilka (Monika Mielnicka).

„M jak miłość” w TV w święta 2023?

Kiedy i gdzie będzie można obejrzeć świąteczny odcinek „M jak miłość”? Rok wcześniej odsłona ta została wyemitowana w Wigilię – 24 grudnia – o godz. 20:00. Czy teraz będzie podobnie? Jak dotąd szczegóły owiane są tajemnicą. Produkcja „Mjm” zdradziła jedynie, że zdjęcia do tego wyjątkowego epizodu już się odbyły:

Pozdrawiamy Was świątecznie z planu odcinka specjalnego „M jak miłość”. Zobaczcie, jak jest pięknie.

Przesuń w prawo.

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Zapowiedź świątecznej odsłony „Emki” spotkała się z żywiołową reakcją fanów. Dowód? Pozostawione przez nich komentarze!

Fajnie, że powstają takie specjalne odcinki na święta. W tamtym roku był bardzo wzruszający.

Pięknie, magicznie, kolorowo... Już nie mogę się doczekać.

W ubiegłym roku był cudny ten świąteczny odcinek, liczę na to, że w tym będzie równie piękny, klimatyczny i wzruszający, pokazujący, jak powinno być w rodzinie, jak przekazać tradycję młodemu pokoleniu.

Oglądaliście „Wigilię u Mostowiaków”?

"M jak miłość". Co dalej z Barbarą Mostowiak? Seniorka rodu zasłabnie na oczach nieznajomego!
Co przyniosą nowe odcinki "M jak miłość"? Jak zdradzają opisy i streszczenia dostępne w sieci, scenarzyści zadbali o to, by w życiu bohaterów sporo się działo. W nadchodzących epizodach Barbara (Teresa Lipowska) zmierzy się z...

Oceń ten artykuł 0 0