Sylwia Grzeszczak śpiewa o Liberze? Wymowny tekst utworu "Motyle" [WIDEO]

Dzisiaj ukazał się najnowszy singiel Sylwii Grzeszczak. Cała ballada „Motyle” opowiada o zamkniętym rozdziale w życiu. Czy artystka śpiewa w niej o zakończonym związku z Liberem?

fot. AKPA/Baranowski
fot. AKPA/Baranowski

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się

Sylwia Grzeszczak i Liber rozstali się. We wrześniu ubiegłego roku na profilach artystów w mediach społecznościowych pojawiło się oświadczenie, w którym poinformowali o zakończeniu ich związku. Jak podkreślili, między nimi panują dobre relacje.

Decyzję o rozstaniu podjęliśmy już jakiś czas temu. Przyjaźnimy i szanujemy się! Nadal pomagamy sobie w pracy i wychodzimy wspólnie na scenę, tak jak to miało ostatnio miejsce podczas festiwalu w Sopocie! Przeżyliśmy razem wiele szczęśliwych lat. Jesteśmy rodzicami, mamy najwspanialszy skarb w życiu! Ukochaną i najważniejszą dla nas Bognę. To dla niej chcemy być najlepszą wersją siebie! – napisali wówczas.

„Motyle”. Sylwia Grzeszczak śpiewa o Liberze?

Sylwia Grzeszczak w grudniu zapowiedziała, że na początku roku ukaże się jej nowy singiel. Od razu zdradziła, że tworzyła go razem z byłym partnerem. Liber jest autorem tekstu. Dzisiaj miała miejsce premiera utworu „Motyle”.

Cała ballada poświęcona jest zakończonej relacji, a jej tekst to rozliczenie między byłymi partnerami, którzy spędzili ze sobą piękne chwile i rozeszli się w zgodzieCzy artystka śpiewa w niej o rozstaniu z Liberem?

Czy to stracony czas? Tego nie powiem o Tobie nigdy. Spotkam cię w tylu snach, choć poranki przywitam z kimś innym. Będę śnić o Tobie, o naszych dniach nie raz, nie raz. Czy tak się musiało stać? W brzuchu motyle, a w sercu igły – brzmi refren.

Taki life, spalamy się jak sztuczne ognie. Był taki plan, do końca trwać w okowach mrozu. Nie mów nic, ogarnę się, nim przyjdzie wiosna. Gdzieś pękła nić, biegniemy już po nowych drogach – śpiewa Grzeszczak w drugiej zwrotce.

Jak brzmi cały utwór „Motyle”? Posłuchajcie!

"Zdradziły go oczy". Co się dzieje z Liberem po rozstaniu z Sylwią Grzeszczak? [ZDJĘCIA]
Sylwia Grzeszczak i Liber przez dwoma tygodniami ujawnili, że już od pewnego czasu nie są razem. Gdy ostatnio raper pokazał się publicznie, oczy wielu skierowane były właśnie na niego. Jego zachowanie postanowił skomentować ekspert od...

Oceń ten artykuł 9 0

Ogólna ocena Sylwia Grzeszczak śpiewa o Liberze? Wymowny tekst utworu "Motyle" [WIDEO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.