Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski chwalą się sesją ślubną! "Wesele jak z bajki" [FOTO]

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są już po ślubie! Para chętnie chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami z ceremonii. Teraz do sieci trafiły zjawiskowe fotografie z ich sesji ślubnej!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski są już po ślubie!

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski poznali się kilka lat temu i od tego czasu tworzą jeden z najtrwalszych związków wśród gwiazd Internetu. Zakochani w sobie youtuberzy są dumnymi rodzicami dwóch przeuroczych córek: w styczniu 2020 roku urodziła się Pola, a rok później na świat przyszła Nela. Po kilku latach miłosnej relacji para postanowiła stanąć na ślubnym kobiercu. Ich wesele odbyło się 25 czerwca 2022 roku w niewielkiej miejscowości pod Nowym Sączem.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski chwalą się sesją ślubną

Gdy emocje po ślubie już opadły, świeżo upieczeni małżonkowie pochwalili się zdjęciami z sesji ślubnej. Do sieci trafiły właśnie zjawiskowe fotografie, które wykonała fotografka, Marta Łabuz. Na weselnych migawkach możemy zobaczyć Janka w eleganckim smokingu oraz Sylwię w pięknej sukni ślubnej, którą zaprojektowała Viola Piekut. Zakochani influencerzy pozują na pomoście i nie szczędzą sobie czułości. Zobaczcie, jak prezentuje się ich sesja ślubna!

Wczoraj sesja, dziś dostajemy gotowy materiał! Marta Łabuz najlepsza. Zdjęcia mamy takie piękne, że chce dodać wszystkie na raz. Zobaczcie tę piękną suknię od Violi Piekut! Magia!

– napisała na Instagramie Sylwia Przybysz-Dąbrowska.

Przesuń w prawo.

Mnóstwo komplementów w komentarzach!

Sesja ślubna Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony internautów. Dotychczas wpis influencerów polubiło ponad 85 tys. użytkowników sieci. Część z nich pozostawiła po sobie mnóstwo komplementów w sekcji komentarzy:

Para jak z obrazka

Jakie cudowne są te zdjęcia. Nie mogę się napatrzeć na was! Szczęścia na nowej drodze życia kochani, dbajcie o siebie

Ale piękna z Was para!

Przepiękna pamiątka! Cudowni wy!

Wesele jak z bajki

– czytamy.

A jak Wam podobają się te zdjęcia?

Kinga Rusin pozuje w drapieżnym stroju. Tak wypoczywa na wakacjach! "Pantera" [FOTO]
Kinga Rusin pozdrowiła fanów z wakacji na greckiej wyspie Rodos. Dziennikarka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w drapieżnym stroju. W komentarzach posypały się komplementy!

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze